Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy használjam újra a régi...

Hogy használjam újra a régi (minőségi) tápomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mostanában szerencsés szériámban vagyok, ugyanis van egy vadiúj ismerősöm, akinek van néhány régi gépe (tipikusan a korai s775, késői s478 korszakból valóak), a régi hardvereiből összerakta a legjobb gépet, és fel tud nekem ajánlani dolgokat (egy működő gépet már küldött is) Na most, nekem tavaly tönkrement az egyik COmpaq Evo D5D-m (elszállt az alaplap...), viszont a tápja működik. A tápegység az eredeti, Compaq 235W-os. Nagyon jó táp, nagyon nehéz(!), ellentétben az nPower tápommal. Csak az a baj, hogy a Compaq PSU nem ATX formátumú, hanem a Compaq által terevezett speckó ATX. Ez abban nyilvánul meg, hogy kicsit magasabb, kicsit vékonyabb, de ezért pont nem tudom rögzíteni, ráadásul a rögzítőfuratok is teljesen más helyen vannak. Vannak módszerek, arra, hogy hogy tudnám ezt a tápot mégis használni? Tudom, legyek kreatív, de félek, ha én építenék neki keretet, a táp talán le is esne, annyira nehéz (kicsit a Thermaltake Hamburg tápomnál is nehezebb)

Egyébként npower gépházba akarom tenni. ha ez számít valamit (felsőtápos)



2016. febr. 28. 18:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#10 Köszönöm!
2016. febr. 29. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!