Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor túlmelegszik nem...

Processzor túlmelegszik nem értem miért?

Figyelt kérdés

Eddig jó volt 40-50fok most meg újrapasztáztam és 60-70fok. Megnéztem minden jó mi lehet a gond?

i7-2600k és gyári hűtő



2016. márc. 16. 22:50
1 2 3 4
 11/39 Lord Hidan ***** válasza:
75%

Mi a szarnak kérdezel valamit ilyen hozzáállásal? Nem nyúltál hozzá nem volt semmi baja újra pasztáztad valahogy mégiscsak szar lett.. Unatkozz megint és pasztázd újra újfent hátha most nem b*aszol el még egy pasztázást is és jössz rimánykodni utána

Ha meg jobban tudod te hogy nem raktál sok pasztát akkor ne kérdezz semmit old meg magadtól

2016. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

most ezt mért kellett így, asszed másoknak nincsenek érzései?

szerintem az a gond hogy nem töröltem le alkohollal és lehet az újjamtól zsíros maradt.

holnap szétszedem megint. mindegy milyen alkohol? mert csak pálinka van de az legalább 50es

2016. márc. 17. 00:04
 13/39 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Nem, AMD processzorokhoz csak vodka jó, Intelekhez bourbon. Vagy esetleg veszel a gyógyszertárban, aminek úgy még értelme is lesz.
2016. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

ha sok pasztát teszel rá, akkor a gyári hűtő műanyag pöckei nem tudják kiszorítani a felesleget.

azt sem mondtad, hogy milyen pasztát használtál. én mx4-et használok, és ebből a felesleget szinte alig bírná kinyomni az cm 612-es hűtőm felfogatása(olyan sűrű), így eléggé figyelnem kell a megfelelő mennyiségre

és igen egy jó és rossz pasztázás között simán lehet 15+ fok difi.

2016. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

14


hogyne tudnák kiszorítani. rendesen ráfeszül, ahogy kell. néztem pasztázós videót is egy sima üveglap simán szétnyomja ne röhögtess

2016. márc. 20. 00:23
 16/39 A kérdező kommentje:

13


van itt egy kis bourbon is, ihatatlan egy ital, lehet erre jó lett volna

2016. márc. 20. 00:24
 17/39 anonim ***** válasza:
Ha ilyen f#szán tudod mi a ráknak tetted fel a kérdést -.- Mi leírjuk a lehetséges bajokat (áldozunk az időnkből egy vadidegen embernek)és te ahelyett hogy értékelnéd itt pöffeszkedsz hogy mi hülyeségeket írunk,tehát nem értem minek tetted fel a kérdést.
2016. márc. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

azért mert a szabad időtökből áldoztok, azzal jár, hogy amit mondtok az helyes?


paszta az akkor lehet sok, ha valami sűrű anyagról lenne szó, ami viszont alkalmatlan lenne a célra, akkor jobb ha nincs is.


már bocs, hogy a hülyeséged nem veszem be menj máshova trollkodni

2016. márc. 20. 01:48
 19/39 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy másik processzort.


A régit meg dobd el.

2016. márc. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 Gugu Gabor ***** válasza:

Pedig nem sok hülyeség hamgzott el fent.


Ha eddig hűvösebb volt akkor biztossan nem sikerült valami.


Elvileg van egy sík felületed aprocesszorodon és egy szintén sik felületed a hűtőn a kettő közötti tized század mm hézagot kell kitöltened szóval nem kell túl sok paszta. És igen van olyan hogy túl sok paszta, egyik gond az hogy a középre nyomott paca nem terül tökéletessen maradhatnak légbuborékok, másrészt óvatossan ezzel mert vannak olyan paszták amik vezetik az áramot szóval a kinyomott. Mennyiség zárlatot is okozhat

Ami még okozhat gondot valami nagyon rossz minőségű pasztát sikerüllt szerezned.

A hűtő mégsem érintkezik megfelelően a procira

2016. márc. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!