Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor túlmelegszik nem...

Processzor túlmelegszik nem értem miért?

Figyelt kérdés

Eddig jó volt 40-50fok most meg újrapasztáztam és 60-70fok. Megnéztem minden jó mi lehet a gond?

i7-2600k és gyári hűtő



2016. márc. 16. 22:50
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

arctic mx4 jó paszta hiába mondjátok nem rossz


a hűtő meg egy be quiet dark rock pro3, az se rossz, mégis milyet kellett volna akkor

2016. márc. 20. 09:00
 22/39 anonim ***** válasza:
Te voltál a balf@3z. Szerinted, ha előtte jó volt, most pedig nem az, akkor ki rontotta el a dolgokat? A processzor? Vagy mi a f@3z?
2016. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

nem rontottam el nem először csináltam. az meg hogy vastag a paszta baromság, kinyomja a pluszt és nem vezeti az áramot már elég régóta egyik paszta se, kivéve azok a folyékony fémszerű cuccok.

lehet ti gyurmával pasztáztok azt elhiszem hogy lehet vastagon rakni és nem nyomja ki


szóval ne világolj már itt nekem menj vissza játszani

2016. márc. 20. 14:28
 24/39 anonim ***** válasza:
Nem az áramot vezeti te retardált. Az IHS amire rányomod eleve nem vezeti az áramot. És de, ha túl sokat nyomsz rá, nem tudja kinyomni az összes felesleget: [link]
2016. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

belinkelsz egy 6éves semmit érő fórumot aztán azt hiszed bizonyítottál? milyen ihs-ről hablatyolsz itt szó se volt eddig róla.

tényleg igaz már a záptojások is kikelnek azért van itt ennyi h*lye

2016. márc. 20. 16:24
 26/39 anonim ***** válasza:
Számolni is tudsz, látom..
2016. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

te meg figyelni, ne a tagok reg dátumát nézd te záptojásból kikelt csibe

na és még rátok hallgassak

2016. márc. 20. 16:46
 28/39 anonim ***** válasza:

"Milyen IHS"


Szerinted mi az öreganyád p1cs4jára kened rá a pasztát te nyomorult? Ha ennyire értesz hozzá, akkor menj, és csináld meg, ha elkúrni el tudtad, de tanácsot nem fogadsz el. Ha te az ittenieknél, ottaniaknál is nagyobb szakember vagy, akkor nyilván tudod mitől melegszik, meg sem kell kérdezni.

2016. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

egy, magyarországon élünk és az ihs közel sincs benn a köznyelvben, gondolom 10-ből 8an nem tudják, minek az angol rövidítése. ez biztos.


kettő, senki nem arról beszélt, hogy a proci kupak vezeti az áramot, hanem az oldalra kinyomodó, a nyák-ra kerülő felesleges procipaszta okozhatna zárlatot, ha vezetné az áramot.


három, semmi köze se az ihs-nek se a többi baromságodnak ahhoz, hogy egy proci pasztát nem lehet vastagon kenni, mert ha lehúzatod, kinyomja a felesleget. ez tény.


még beszól a záptojás ami kikelhetett vagy 24éve, meg még villog egy angol rövidítéssel, amit valahol sz@p@tt, most meg köpködi

2016. márc. 20. 20:27
 30/39 anonim ***** válasza:
ehhh... ahh ez 100% hogy User Error ID10T
2016. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!