Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor túlmelegszik nem...

Processzor túlmelegszik nem értem miért?

Figyelt kérdés

Eddig jó volt 40-50fok most meg újrapasztáztam és 60-70fok. Megnéztem minden jó mi lehet a gond?

i7-2600k és gyári hűtő



2016. márc. 16. 22:50
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
hú de okos vagy te idi@ta menj gyurmázd újra a procid de vékonyan ám
2016. márc. 20. 21:21
 32/39 Lord Hidan ***** válasza:

Igazuk van

Elmondtuk h mi lehet a baj normálisan aztán te kezdtél el ilyen stílusban beszélni. Megpróbáltuk de te okosabb vagy nálunk old meg magad (Y)

2016. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Semmi relevanciája nincs annak, amit írsz. Mielőtt hozzányúltál, nem melegedett. Most melegszik. Ebből automatikusan következik, hogy te basztál el valamit. Túl sok lehetőség nincs, vagy vastagon kented azt a szart (vagy nem vakartad le előtte a régit normálisan alkohollal), amit borítékolok, vagy rosszul csavaroztad vissza, és nem érintkezik normálisan. Több lehetőség nincs, ha előtte tényleg nem melegedett.


Továbbra sem értem, hogy ha mindenki hülye, senki nem ért hozzá, mindenki baromságot ír, meg rövidítésekkel dobálózik, akkor miért nem fogod, és csinálod meg, ahelyett, hogy itt pocsékolod a tudásod?

2016. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

"vagy rosszul csavaroztad vissza, és nem érintkezik normálisan"


na ez egy valódi, elképzelhető ok a hibára. paszta nélkül se lenne 20fok különbség.

a többi meg marhaság ami fel lett hozva.

2016. márc. 20. 21:45
 35/39 A kérdező kommentje:
egyébként már megcsináltam, kicsit srégen állt a hűtő, 33-40 fok most.
2016. márc. 20. 21:48
 36/39 anonim ***** válasza:
ez a kérdező amúgy egy troll.. 800x megkapta a lehetséges megoldást de csak azért sem próbálja ki.. ezen kívül a kérdésben gyári hűtőről volt szó utána hirtelen egy "be quiet dark rock pro3"-ról beszél.. ha nem lehetne ennyire jót röhögni rajta akkor már rég jelentettem volna :D
2016. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

mert a be quiet az maszek gyártmány, mi? muhahahaha


én magam jöttem rá a hibára és most írta csak valaki a megoldást, a többi csak baromság volt

2016. márc. 20. 22:08
 38/39 anonim ***** válasza:

ki bántotta a be quietet? azt írtam hogy a kérdésben te azt írtad hogy gyári hűtővel futtatod a gépet.. utána írtad hogy egy be quiet van a procin..

de ha már megjavítottad akkor mi volt a probléma?

2016. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
írtam azt is, srégen állt picit a hűtő
2016. márc. 21. 06:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!