Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop képernyőjén bekapcsolás...

Norbi658441 kérdése:

Laptop képernyőjén bekapcsoláskor fekete kép, és nem bootol be. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A laptop neve HP pavilion dv6,nem mai darab,viszont originál windows 10 van rajta.

Szóval elkezdezz a háttérbe letölteni valami frissítést nekem,és utánna rákérdezett,hogy mikor indítsam újra a gépet.Befejeztem a dolgomat rajta és újraindítottam.Minden jól ment elkezde telepítgetni a frissítéseket,és ezután meg olyan kép jött be,mikor instaláltam rá a wondows 10-et.Mondom jolvan,fogalmam sincs mi ez,de ez egy hosszú folyamat lesz,szoval elmegyek mosakodni.Jövök vissza és fekete kijelző fogadott,persze ment a laptop,búgott mint a fene,mint mindíg.Vártam 5percet hátha valamit csinálgat és pont elment a kép,de nem.Utánna újraindítottam a laptopot,és megint elkezdett búgni,de kép az sehol.Még csak be se villant semmi,mert lehetne látni,hogy kicsit beszürkülne,de nem.Rákötöttem a TV-re hdmi-n keresztül de semmi siker,azt írja,hogy nincs jel.Bisost nem tudom szintén behozni,semmi gombra nem reagál,meg be se bootol,mert semmilyen gombra nem reagál.Ha valaki tudna segíteni megköszönném.Erősen gyanakszok én monitor elromlásra is,de viszont fél éve elromlott már és ki lett cserélve originál hp szervizben.



2016. márc. 29. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Windows10el nem kompatibilis. Csoda ha valaha mukodott azzal. Windows7 kellene ra. Am az a baj 100%, mint 10bol 9 gepen. Az hogy a win10 egy nagy adag kaksi:(
2016. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerviz , vga kártyát újra kell golyózni ...

felmelegedett amikor rátetted win10 rendszert ...

2016. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!