Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki megtudja mondani mi a...

Valaki megtudja mondani mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Múltkor lefagyott a gép és amikor megprobáltam elinditani aztírta,hogy ellenörözni kell a számitogépen a konzesztenciát (nem tudom már hogy írta valami ilyesmi)és mindig ellenörzöt és újra indult.Egyik ismerösöm azt mondta,hogy rakjam újra mer össze keverte a rendszer a meghajtókat újra raktam eddig win7 volt rajta most xp már lassan 1 honapja volt ez eddig jó volt de most játszottam speciel a Counter Strike Sourcel bedobtta a kék halált aztám megin elkezdte írni ezt de mostmár eltudom indítani csak egyszer dobtta be viszont egy másik játék a wow pedig egy idő útán elkezd akadni elég durván és elmegy a képnek 1 része! szagatt ilyen hülye színek ugrálnak a monitoron és újra kell indítanom a gépet mit kéne csinálnom?
2010. ápr. 4. 22:20
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírásért gyorsan írtam!
2010. ápr. 4. 22:24
 2/10 czibles ***** válasza:

jobb esetben csak összegyült a por gépedben és ki kéne tisztítani.

rosszabbikban hardver hiba is lehet.

(vagy még talán vírus is lehet amit megint bekaptál.)

2010. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy haldoklik a vinyód vagy tényleg ahogy az előző is írta a por túlmelegedést okoz...
2010. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hajjaj. Így jártam tavaly a régebbi laptopommal. Állandóan kék képernyő, konzisztencia ellenőrzés, aztán már fagyott és el se indult. Vinyó csere lett belőle.
2010. ápr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kiporoltam,le futattam a vírus írtott talált 5 fájlt.Most már nem dobta be a kék halált meg ilyeneket csak játék közbe a kép néha még mindig szarakodik de már sokal gyengébben! márcsak 1-2 apró ponton "hiányzik" egyre jobban nem értem:D
2010. ápr. 5. 10:15
 6/10 anonim ***** válasza:
vinyó illetve memória ellenőrzést kellene futtatni, mert lehet hogy esetleg valamelyik hibás. Vannak olyan programok, amik ezeket leellenőrzik, és ha hibás pl. a memóriád, akkor kiírja. memóriára asszem a "memcheck" a jó, vinyóra nem tudom, de biztosan létezik. Ha a vinyód SMART-os, akkor esetleg EVEREST progival meg kéne nézni, minden zöldben van-e. Lehet már a SMART is kiírná hogy gáz van a vinyóddal
2010. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most már megin elkezdte.. egy idő útán "szétörik" a kép ilyen hülye színek ugrálnak valahol teljesen fekete lesz valahol kék..és pár sec múlva meg kékhalál:S
2010. ápr. 5. 13:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Megfogtam a videókáryát az csak szimplán meleg a vinyó viszont forró nemis tudtam sokáig ottartani a kezem mer nagyon forró lehet ez a gond?
2010. ápr. 5. 13:36
 9/10 A kérdező kommentje:
megoldodott egy új driverel újra kellet raknom a videó kártyám!
2010. ápr. 5. 15:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Az lesz a vége, hogy főkábelt és/vagy tápot kell cserélni. Nagyon veszélyes az ilyen túlmelegedés, elfüstölhet végleg a géped.
2010. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!