Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akkumulátor töltés probléma,...

Akkumulátor töltés probléma, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv,

Régebben a gépemen amíg Windows 7-es operációs rendszer volt rajta az akkumulátor töltése kiválóan működött.

Most, hogy frissítettem Windows 10-es rendszerre csak akkor tölti az akkumulátort amikor "olyan kedve van".

Kizártnak tartom, hogy hardver hiba, mivel próbáltam már más gépen az adaptert és más akkumulátorral is.

Az adaptert érzékeli, ha be van dugva, akkor azt írja ki, hogy "csatlakoztatva, nem töltődik" és lát egy második, nem létező akkumulátort is.

Mit tegyek?


Ui.: A kérdést már máshol is feltettem... Részletesebben itt: [link]



2016. ápr. 2. 14:07
 1/1 anonim válasza:
Szedd le a Win 10-et!!! Amúgy rengeteg gépet kinyír és majdnem az enyémet is! Belenyúl a géped DOS rendszerébe, és valami kém program is van benne mert fura dolgokat csinált!!!
2016. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!