Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik gagyi vagy...

Szerintetek melyik gagyi vagy jó alkatrész? 2 Éves a számitógépem, előre összerakott gép?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok melyik alkatrészre mondjátok hogy jó benne, vagy sz@r?

Itt vettem a gépet: pcoutlet(PONT)hu

Nem sok mindent írtak le a gépről mikor még nem vettem meg. Idén lejárt a gari, már széjjel is szedtem és megtudtam nézni milyen márka alkatrészek vannak benne. Garancia papíron is csak ennyit írtak le. [link]


Arra is kiváncsi vagyok, mikor meg vettem az új gépet, milyen alkatrészeket raktak e bele vagy már porosodtak a raktárban, vagy már másis használhatta, minden érdekel az előre összerakott gépekről?


Még a gép ház márkáját se tudtam nincs ráírva, de a neten sikerült meg tudnom: [link]


Amikor megrendeltem a gépet, pár nap után fel is hívtak nincs nekik ilyen gép, pár nap után újra felhívtak már van nekik. Kérdezték tölem rakjanak rá windowst, mondtam nekik nem kell én megcsinálom itthon. Megjött a gép és mégis rárakták a win7-t, de nekem kellett aktiválni itthon loaderrel.


konfig:


TÁP: HKC SZ420R 420W

Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)

Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz

Ram: 8GB DDR3 1333Mhz

Merevlemez: Toshiba 1TB

22x dual layer DVD író

12cm kék ledes ventillátor az előlapon T2


Integrált videókártya és hangkártya.



#vásárlás #PC #gép #ÖSSZERAKOT
2016. ápr. 3. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a "tápegység"...

Ajánlom a cserét.

2016. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A táp nevében benne is van, hogy "SZ420R" -> SZ4R

tehát egy szar.

:O

2016. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben.


Köszönöm a válaszokat!

2016. ápr. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!