Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megrepedt a laptopom kijelzőjé...

Megrepedt a laptopom kijelzőjének felső része, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
A laptopot tavaly szeptemberben vettem, nem volt sokat használva. Ma vettem észre, hogy kijelző tetején van egy 1 cm hosszú kis repedés.
2016. ápr. 11. 13:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben nem hurcoltam sehová sem.
2016. ápr. 11. 13:03
 2/9 anonim ***** válasza:
ki lehet cserélni
2016. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Új kijelzőt kell bele venni. Ez sajnos nem egy pár ezer forintos tétel lesz. Viszont ha értesz hozzá, vagy van ismerősöd akkor így old meg, mert szervizben sokat elkérnek érte.
2016. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Garanciás a laptop!

Egyébként tovább fog repedni? Nem lehet valahogy megállítani a repedést? Vagy bízzam a garira?

2016. ápr. 11. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Garancia vagy biztosítás? Ne keverjük a kettőt. Garancia akkor jó ha úgy hibásodik meg a gép hogy az nem a te hibád. A biztosítás pedig akkor jó ha tönkre vágod a gépet.
2016. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem piszkálod nem fog tovább repedni.
2016. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 axonbite ***** válasza:
garanciába nehéz lesz kicseréltetni ha csak ki nem derül az összeszerelésnél történt hiba és befeszítettek valamit a burkolat és kijelző közé ami által reped folyamatosan a kijelző.
2016. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még garis a laptop. Foglalkozzak vele, vagy ne?
2016. aug. 14. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel a te hibád ezért garanciára nem csinálják meg. Vagy veszel egy kijelzőt és valaki aki ért hozzá bele rakja, ez az olcsóbb, vagy beviszed szervízbe és kicserélik ott.
2016. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!