Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a PC-hez mit szóltok?...

Ehhez a PC-hez mit szóltok? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

LINK:

[link]


Tehát darabonként raktam össze ahogy itt ajánlották, és így jutottam erre. Nézzétek meg, bíráljátok, adjatok tanácsot hogy összepasszolnak-e a dolgok benne, illetve ha tudtok jobbat valamiből, akkor írjátok le! Üdv!



2016. ápr. 26. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen alacsony árkategóriában a gamer billentyűzetet és az egeret felejtsük el. Gamer fülest meg soha. Illetve itt már megfontolhatnál egy IPS monitort, a többi rendben van.
2016. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ugyan, a billentyűzet, egér stb nem számít, a grafikus komponensek legyenek minőségiek :D

A monitornak viszont utánanézek...

2016. ápr. 26. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, kompetitív játékok esetében jó a TN alacsony válaszidővel, de más játékokban inkább a szebb kép fog számítani, ott az ISP a nyerő. Nyilván GTX980Ti-t is azért veszel.
2016. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ragaszkodsz a szlovákiai vásárláshoz?


Fullhd-ra ne vegyél 980ti kártyát, egy r9 390 8gb bőven elég, a megmaradó 100E-ből meg inkább évente frissítsd (régit eladod garival, hozzáteszel belőle és megveszed az újat, pl. fél év múlva kinn lesznek az új amd/nvidia kártyák)


SSD-ből 500gb példányok már jó áron vannak, az elég játékra. Windows-nak fölösleges.


Az egér/billentyű/füles elég gagyinak tűnik a gép többi részéhez képest.


Monitorból is inkább nagyobbat és IPS kijelzőset, akár kicsit nagyobb felbontásút is. (pl. 2560x1080)

2016. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Néztem IPS monitorokat, és hát... Drágák :D Vagyis drágábbak mint amit elképzeltem, így is sokat fogok költeni, nem tudom hogy meg-e vegyem az IPS-t. Amugy jelentősen jobb a kép benne mint az általam választottnál? Mert ha nem inkább maradok annál...


Ja és persze más véleményét is el akarom olvasni!!!

2016. ápr. 26. 13:30
 6/8 A kérdező kommentje:

4-ös: mért ne vegyek FullHD-ra 980Ti-T? hisz az nagyon erős annak nem számít semmilyen HD...

Ja és igen, szlovákian veszem meg, mert magyarból nem szállítanak ide...

2016. ápr. 26. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a Tescóban járáshoz sem Ferrarit vennék...
2016. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert FULL HD -ra egy GTX 970 is bőven elegendő.
2016. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!