Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8 64 bit telepítése...

Windows 8 64 bit telepítése eredeti gyári lemeztől (amit kaptam hozzá) közben ezt írja ki! Hiányzik egy adathordozóhoz szükséges illesztőprogram?

Figyelt kérdés

Ez lehet például dvd-meghajtón, USB eszköz vagy merevlemez illesztője. Ha ez megvan egy CD-n DVD-n vagy USB meghajtón, most helyezze be a lemezt vagy csatlakoztassa a meghajtót megjegyzés: ha a windowst DVD-ről vagy USB meghajtóról telepíti, erre az időre nyugodtan eltávolíthatja a lemezt vagy a meghajtót?Eredeti gyári dvd lemezről akarom telepíteni. Egész délelőtt nem tudtam fel telepíteni. x64-bit a processzor.... Windows 7 64 Bit simán települ feltelepítettem....windows 8 32 Bit települ....utána próbáltam a windows 8 64 Bit nem települ. Lefuttattam 3-driver keresőt és azt írják a gépen a legfrissebb illesztő programok vannak tehát nem hiányzik egy sem.Ilyennel még nem találkoztam.3 éves mú

lott a gép nagyon gyors jól működik. Tudnátok segíteni? Köszi.


2016. ápr. 28. 13:36
 1/1 axonbite ***** válasza:
biosban próbáld meg átmenetileg kikapcsolni az usb-t amíg telepítesz. esetleg hdd módot próbáld átállítani
2016. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!