Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van két processzorom, melyik...

Van két processzorom, melyik a jobb? (adatok, stb lent)

Figyelt kérdés

Tehát van egy 2 magos, Intel 2.80GHz-es, illetve egy 1 magos, szintén Intel 3,06GHz-es processzorom.

Melyiket tegyem bele a mostani számítógépembe? Melyiknek nagyobb a teljesítménye?

Régi számítógépről van szó, nem egy gamer PC, tehát nem nagyon játszok vele, de azért nem mindegy, hogy mi van a gépembe.



2016. ápr. 29. 20:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Itt a dxdiag-ról a kép.

Egyébként most is Win7-et használok és szeretném ezzel is használni. Elírtam, nem 1.06 GHz, hanem 3.06GHz, bocsi.

ÉS akkor a kép: [link]

2016. ápr. 30. 07:01
 12/12 A kérdező kommentje:

Egyértelműen a 2 magos processzor nyert. Ma reggel kicseréltem a processzort, azóta hasít a gép (a maga módján természetesen :D).

Azt hiszem, hogy a kérdésemre megkaptam a választ. Köszönöm szépen mindenki válaszát!

2016. ápr. 30. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!