Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi egérpadok közül...

Az alábbi egérpadok közül melyik a "leggyorsabb"? Melyik "gyorsít" a legtöbbet az egér húzásán?

Figyelt kérdés

SS dex

zowie p-tf

zowie g-tf

zowie gtf-x

qpad uc 44

allsop raindrop xl

razer goliathus large speed

qck+


Csak gyorsítási szempontból melyik a legjobb?


Ha van ennél jobban gyorsító szövet egérpad akkor nyugodtan írjatok.



2016. máj. 1. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, hogy mire gondolsz.

Sejtésem van, de ha a kurzor mozási sebességére gondolsz akkor az egérpaddal messze jársz a megoldástól. vezérlőpultban az egér beállításainál nézz szét.

Ha viszont nem erre gondolsz akkor kérlek fogalmazd meg másként kérdésed.

2016. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dongaben ***** válasza:
Optikai egérnél...Egy sötét lila alap. Ez lehet akár nyomtatóval kiadott A!-es lap. Az egér szereti a lilát, a Fradista nem annyira...:D
2016. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Fizikailag akarom minél kevesebbet mozgatni az egeret. Ehhez vagy a dpi-t EEP-t (windows csúszka) vagy a játékon belüli érzékenységállítást használhatom.

Tulajdonképpen én a kurzor sebességét akarom növelni hardveresen. Tudom mindegyik pad iszonyat jól csúszik, de melyik csúszik a fenti padok közül a legjobban?


És a pontosság kedvéért az alany egy Mionix NAOS 7000 optiksi egér PMW3310H szenzorral.

2016. máj. 1. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
nagyobb DPI -s egérrel :-)
2016. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A "csúszás" nem növeli az egér sebességét, ugyan annyit kell mozgatnod a kezed.

A "csúszás" csak abban segít, hogy ne akadjon, könnyen mozogjon rajta az egér.

Mint a szánkó a havon. :-)

2016. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4: Tudom, de a Mionix NAOS 7000-nek (jövőbeli egerem amihez egérpadokat nézek) 1600 a natív dpi-je. Afölé nem ajánlott menni mert interpolált lesz 5000 felett és 3000 felett pedig smoothing van. DE a legpontosabb eredményért a natívon ajánlott maradni ami 1600 dpi. Ezért akarnám az "összérzékenységet" minőségi rendkívül gyorsan "csúszó" egérpaddal megoldani.
2016. máj. 1. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdemes egy olyan egeret beszerezni aminek van DPI gombja, így állítgatás nélkül tudod változtatni az érzékenységet. Én is így használom, ha sokat kell mozogni akkor gyorsra állítom, ha meg mondjuk mesterlövész vagyok épp akkor meg jöhet a finom mozgás.
2016. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#5: Igen én a könnyed mozgást akarom ilyen formában a legjobban elősegíteni.
2016. máj. 1. 17:01
 9/11 A kérdező kommentje:
#7: Van ilyen gombja, sőt minden gomb programozható akár erre is, de én inkább egy dpi-n használnám csak hogy azon nagyon gyakoroltan használjam.
2016. máj. 1. 17:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Istenem hogy mennyi parasztvakítás van...
2016. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!