Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden egérnek ugyan olyan...

Minden egérnek ugyan olyan hosszú a vezetéke?

Figyelt kérdés

Tervezek rendelni egy egeret emagról, ám kiszemeltem egy olyan usb-s egeret, amelynek úgy kell kihúzni a zsinórját. Az számomra előnyösebb lenne, mert kb 2,5-3m-re lenne szükségem. Arról tudtok nekem információt mondani, hogy ezeknek mekkora a zsinórjuk:

- Genius Micro Traveler V2 rubint Link: [link]

- A+ G9- Kago gaming egér Link: [link]



#egér #vezeték #eMAG #vezetékhossz
2016. máj. 1. 07:04
 1/7 Dongaben ***** válasza:
A hasonló egereknek 1m, vagy az alatti a kábelhosszuk. (Hiszen túl hosszú kábel nem férne el feltekerve...) A megoldás kábelhosszabbító, de inkább a vezeték nélküli egér.
2016. máj. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg is vezeték nélküli egerem van, de pont az a gond vele, hogy az asztal másik végén van, és annyi fiókon, és lapon megy át, hogy időnként nem veszi a jelet hogy mozgatom, esetenként ugrál is. Ezért akarok vezetékesre váltani.
2016. máj. 1. 07:55
 3/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

A PC-hez szánt egerek vezetéke általában hosszabb, míg a laptopokhoz való (de nyilván nem csak azokhoz használható ) egereké rövidebb, vagy kihúzható. A leghosszabb, amit eddig láttam, talán másfél méteres volt.

Csak személyes megjegyzés, de szerintem az emagot hanyagold.

2016. máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért, mi a baj az emaggal?
2016. máj. 1. 08:14
 5/7 Dongaben ***** válasza:
Engem is érdekelt, így utánanéztem. A kihúzható vezetékes egerek közt max. 1m-es kábelhosszúságút találtam. (De a legtöbb 90 Cm-es volt.) Otthonra (Szerintem...) felesleges ilyet venni, jó a hagyományos. (Annak a vezetéke is kevésbé sérülékeny, mint a kihúzhatóé.) + egy 2m-es USB hosszabbító.
2016. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem fogsz egeret találni 3 méteres kábellel. Akkor rendezd át a szobát, rakd máshova a gépedet, mert a komolyabb egereknél is max 1,5 méter a kábelhossz.

Vagy amit írtak, USB hosszabbító.

2016. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"és annyi fiókon, és lapon megy át, hogy időnként nem veszi a jelet hogy mozgatom"


Ugye az egér usb vevője a gépbe van dugva?

Megoldás:

[link]


Ebbe dugd bele és tedd közel a vevőt. Működni fog.

Nekem is gondom volt vele, odafogattam az asztal lapja alá ragasztószalaggal a vevőt egy ilyen kábellel.

500 forintot megér.

2016. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!