Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 15 decibeles procihűtő...

A 15 decibeles procihűtő ventilátor mennyire hangos?

Figyelt kérdés
Tehát most rakok össze 1 PC-t és mindenre nagyon odafigyelek hogy passzoljon stb. Namármost kinéztem egy jófajta ventilátort - Cooler Master Hyper T4, ami 15 decibeles hangot "okoz" működés közben, ez érdekelne, hogy hangos-e, búg-e, lehet mellette aludni stb...

2016. máj. 6. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Egy koncert körülbelül 110db. A 15 nem sok, de hozzáállás kérdése. Aki jó alvó az biztosan tud mellette aludni, de van akit a levegővétel is zavar.

Emellett még vedd számításba a táp ventijét, ha aktív hűtéses akkor a vga hűtőjét, hdd zúgását, stb. Ez egy halk hűtő, de önmagában kevés hogy maga a gép csendes legyen.

2016. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

abból szerintem nem fogsz semmit hallani.

nekem i5-2500k-n volt TX3-EVO,alapfeszen valami 400rpm-en járt,hangtalanul. 4.7GHz-en nyílván tekert mint a hülye,és olyan hangja volt mint egy turbinának,de ez már más :)

a többi cucc fog téged zavarni ahogy előttem is írták.

2016. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:

Hangos beszéd kb 60 dB

Suttogàs kb 25 dB


20 alatt zàrt géphàzbòl nem, vagy alig fog hallatszòdni. Ha az asztal alatt tartod, hallani sem fogod. A vga, a tàp és ha van hàzventi, mind-mind hangosabb kész.

2016. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Célszerű a zajszintet a többi alkatrészhez igazítani. Ha a tápegységed 40dB(A), a rendszerhűtők meg 35dB(A), akkor hiába lesz egy 15dB(A) a processzorhűtő, a többi ventilátor el fogja nyomni a hangját.
2016. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!