Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HyperX Cloud vs Steel Series...

HyperX Cloud vs Steel Series Siberia 200/V2?

Figyelt kérdés

A mikrofon nem szempont, igazából mikrofonra nincs is szükségem, csak ebben az árkategóriában ezeket találtam. :/

Tehát maga a fejhallgatók minősége érdekelne, tehát melyik jobb zene hallgatásra, játszásra? Ha esetleg van jobb is ebben az árkategóriában (20-25k) akkor legyetek oly szívesek, hogy leírjátok azokat. :)



2016. máj. 11. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezerszer el lett mondva, hogy gamer fejhallgatókat nem szabad venni. Körülbelül annyira hiteles az ilyen, mint a gamer táp meg a gamer hűtőszekrény.


Sennheiser HD 461

Samson SR850

Beyerdynamic DTX 501

AKG K92


és hasonló darabok között nézelődj.

2016. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A HyperX Cloud jó választás ,de a Steelseries mellett szólva szellőzik a fül rész. Meg azt hiszem a Steelseries nem fonott kábeles! EGyébként meg nemtudom miért mondja mindenki azt hogy szar a gamer. Jó a gamer kifejezetten gamereknek van kitalálva. Nekem is ezt irogatták folyton.
2016. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, mert egy Cloud egy 5 ezres füles szintjén áll, ha szigorúan a hangzást vesszük alapul. Ugyanez a fanboy érvelés hallatszik el a "beats" fülesek kapcsán, de az meg még a 100 forintos füldugónál is rosszabb.
2016. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nemtudom honnan szedted ezt ,de nekem is cloud-om van és rohadt jól szól.
2016. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

#Előzö vagyok.

Ja meg nem műanyag az egész van benne anyag.

Egyébként meg úgy válassz a 3 közül, hogy felpróbálod mindegyiket, mert hangzásban kb egyszinten vannak. Bár a 200-as steelseries kicsit régebbi ,de attól még jó az is

2016. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod, veled ellentétben én ismerem a drivereket, ami a fülesben található. A 2% TDH-ból már le kellene esnie, hogy nem éppen a legmagasabb hangminőséget fogjuk kapni. Van összehasonlítási alapod vagy csak megállapítottad, hogy jobban szól, mint egy telefonhoz kapható füldugó? Egy ötezres füles is "rohadt jól szól", bizonyos szempontból.
2016. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!