Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo vagy DELL?

Getsun kérdése:

Lenovo vagy DELL?

Figyelt kérdés

Sziasztok! egy olyan kérdésem lenne, hogy a profibbak melyiket választanák?:D egy kicsit mintha combosabb lenne a lenovo, viszont úgy sem kimondottan játszani akarok.. (maximum ha nosztalgikus hangulatomba tévedek, egy Dead Space 2 vagy ilyesmi, mert van egy konzolom és az a legfőbb játékeszközöm a barátnőm után :D:D:D ) na mind1, a lényeg a lényeg.. megéri azt a felárat a név miatt a DELL ? :)

[link]


avagy


[link]


A válaszokat előre is Köszönöm! :D



2016. máj. 17. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Dell az minőség, főleg lenovohoz képest, nem csak a neve miatt ér többet...
2016. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
"nem csak a neve miatt ér többet" :) hardware-ilag jobb a lenovo, de az anyaghasználatban jobb lenne a dell?:) vagy kifejtenéd ?:) nem vagyok nagy laptop guru, csak "értek" egy icipicit a pc-khez, de utóbbi 2 éves konzolos pályafutásomból adódóan már butultam informatikailag :)
2016. máj. 18. 00:12
 3/10 anonim ***** válasza:
a lenovo 5. generációs intel procit tartalmaz. a dell 4. generációst elméletileg jobb gyakorlatilag cpuboss meg hasonló oldalakon rátudsz keresni. dell eléggé ott van az üzleti szférában szóval minőségre adnak plussz 3 év gari van rá de szerintem a lenovo is elég jó gépeket rak össze.
2016. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BM-Striker ***** válasza:

Az 5558 jobb minőségű gép, mint Ideapad 100.


Viszont 5558-ból inkább ezt, ha néha játszol rajta:

[link]

2016. máj. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3asnak annyit, hogy ezekkel képben vagyok, de hogy megéri-e azt a felárat :D

4 esnek meg, hát.. :D az alap 110-es keretet már ígyis túllőttem , de elgondolkodtató :)) ezzel ne adj isten ha kedvet kapnék a PC-s Battlefieldhez, aminek parányi az esélye, mert lassan minden komám áttér Ps4re elfutna úgy-ahogy :D:D egyébként csak apróságként.. fehérbe tudsz linkelni egy ugyan ilyet?:D annyira megtetszett a dizájnja annak amit kiraktam felülre, hogy embertelen :D

2016. máj. 18. 17:24
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

avagy akad ez konkurenciának, majdnem azt tudja mint a dell, csak 90k 130 helyett :)

2016. máj. 18. 20:00
 7/10 BM-Striker ***** válasza:

#6


250 nem jó, főleg az 1 memóriafoglalat miatt.


Hosszú távon mindig a jobb minőségű, de drágább gép éri meg jobban.

2016. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a játékról lemondtam, netezésre, filmezésre, zenélésre , wordözésre-excelezésre megfelelő társam lehet hosszú ideig is.. nem ?
2016. máj. 18. 21:58
 9/10 BM-Striker ***** válasza:
Ebben az esetben i5-ös használt üzleti gépet vegyél.
2016. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ne mondd már h nem elég ez ahhoz..:) használtan már semmit se veszek!!!
2016. máj. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!