Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyek azok a hardverek,...

Melyek azok a hardverek, amelyeknek a cserélésük esetén a számítógépben a telepített programok biztosan eltűnnek?

Figyelt kérdés
Tönkrement ment a gépem, nem jeleníti meg a monitor a képet, de világít a gép meg hallatszik hogy megy, ma viszem szerelohoz, azt tudom, ha a videókartya ment tönkre akkor ha azt cserélem és bekapcsolom a régi háttérkép jön be a gépen és a telepített programok is ott lesznek. De mikor kell félni? A vinyónál nyilvánvaló de a többi alkatrész esetén?
2016. máj. 19. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
HDD. Másnál nem.
2016. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a monitor a hibás, ez már kiderult egyébként, és minden normálisan van csatlakpztatva, de elsősorban a kérdésben megfogalmazott dologra vagyok kíváncsi mert félek, sok fontos projekt van rajta
2016. máj. 19. 09:49
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értek hozzá, de igen azt tudom hogy a d meghajtós cuccokat megtartja, de én úgy jártam hogy egy programból nem exportáltam ki a projektet, tehát úgy kéne indulnia a gépnek mint régen :/ d-n van a program a projekt fájl talán c-n
2016. máj. 19. 09:53
 4/11 Gábor_79 ***** válasza:

A HDD-ről windows nélkül is kinyerhetőek a dolgok. De, mint alternatív megoldás: egy programmal pendrive-ról bootolva lemented a teljes lemez tartalmát, majd ugyanaz átkonvertálja virtuális lemezzé és futtathatod virtuális gépen. Onnan azt szedsz ki amit akarsz. [link]

Kell hozzá a tárhely, meg külső merevlemez, de végső esetre.

2016. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha nem telepítik újra akkor minden rajta marad.

A hiba amúgy occó tápegységből eredő problémára utal.

ha nagy mázlid van csak azt kell cserélni,

ha peched van, akkor vitte az alaplapot is, esetleg a videokártyát is.

Ekkor ha megakarod úszni az újratelepítést, akkor ugyan olyan típusú alaplapot kell venned hozzá.

2016. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 19. 10:24
 7/11 A kérdező kommentje:
Az ujratelepites miért olyan fontos egyébként ha nem szoftveres a probléma? Ezt nem értem még
2016. máj. 19. 10:27
 8/11 anonim ***** válasza:
ha az alaplap cserélve lesz, akkor nem lesz annak vezérléséhez telepítve megfelelő szoftver, így indításkor, kék halállal megáll.
2016. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ebben az esetben elkerülhetetlen? Viszont ha ugyanolyan alaplapra cseréljük akkor nincs probléma?
2016. máj. 19. 10:58
 10/11 Gábor_79 ***** válasza:
Van olyan háttérmentő szoftver ami eltérő hardverkörnyezetbe helyreállít. Meg van windows-os feature is ami erre hivatott, de erről az egyetlen visszajelzésem negatív volt. Én meg ezt nem próbáltam. [link]
2016. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!