Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom beállítani az...

Nem tudom beállítani az 1440x900-as felbontást asus gtx970, benq g900wa, mit tudok még tenni?

Figyelt kérdés
Vettem egy új asztali számítógépet, a videókártya asus gtx970 strix, viszont egyelőre még nem vennék új monitort, most egy benq G900WA-t használok, viszont nem lehet beállítani rajta az alapértelmezett felbontást (1440x900) a windows fel se kínálja ezt a felbontást, próbáltam az nvidia control panelben is egyedi felbontásként beállítani, de úgy alul felül fekete sáv jött létre, mintha nem az a felbontás lenne. Windows 10 64bit a rendszerem, monitor drivert nem találtam hozzá, esetleg az lenne a probléma?

2016. máj. 20. 12:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na! Sikerült az nvidia control panelnél ütyködni, sikerült is a felbontás viszont valami nem okés.. A képernyőn vízszintes vonalak "mozognak" a pixel csíkok remegnek, nem egy nagyon durva mozgást kell elképzelni, csak olyan mintha nagyon kicsit remegének, játékban jobban észrevehető. Ez mitől lehet?
2016. máj. 20. 20:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz a kábel.
2016. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!