Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy vezeték nélküli...

Van egy vezeték nélküli egerem, ami egyik pillanatról a másikra elromlott. Már több éve megvan semmi gond nem volt vele, most meg hirtelen nem érzékel semmit, egyik géppel sem? Ha lenne valami ötletetek, vagy tippetek azt megköszönném.

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kekeckedni akarok, de így szoktak elromlani a dolgok. Egyik nap még jó és aztán a másik nap már nem. Ennek számtalan oka lehet, ha már nem garanciális akkor az lenne a tippem, hogy kezd el nézegetni a boltokban az utódját:)
2016. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elemcsere vótmá' ?
2016. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Azt gondolom (remélem) tényleg nem az elem merült le...

Sokféle baja lehet, akár az egér, akár a vevő része is meghibásodhatott. Én például találkoztam olyan vezeték nélküli egérrel, aminél az a kis USB-be dugható kütyü (ami veszi a jelet) purcant ki, alig pár hónap alatt. Igaz, azon észre is lehetett venni, mert felforrósodott, és a külseje is egy kicsit deformálódott.

A hibát házilag kiszűrni elég nehéz, bár próbálgatni lehet, de inkább szakszerviz tudná pontosan megállapítani. Csak kérdés, megérné-e, a magas szervizdíjak miatt.

2016. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elem csere volt, nem az a gond. De az egyik pillanatban működött, kikapcsoltam egy perccel később viszont már nem érzékelt semmit. Nem tudom, hogy tud egy perc alatt elromlani... Külső nyoma se látszik, hogy mi baja lenne.

Veszek majd egy újat, de azért köszi a választ. :)

2016. máj. 23. 20:42
 5/5 Lajos54 ***** válasza:
Mondjuk gondolj a villanyégőre. Egyik pillanatban még rendesen világít, a másikban pedig már nem...
2016. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!