Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek közül ti melyik PC-t...

Ezek közül ti melyik PC-t vennétek filmnézésre (fullhd), netezésre? (szüleimnek vennék)

Figyelt kérdés

Szüleimnek vennék használtan számítógépet, bedöglött már a toshiba laptopjuk(na meg a panasonic "okos" tvjük olyan szr h össze vissza listázza ki a filmeket), csak nem vagyok abban biztos mi az ami már el tudja vinni a fullhd-t. Többnyie 720p-s filmeket nézek én is, de azért nem árt ha viszi az 1080p-t.


1.


[link]

[link]


Bár van két sata2-es vinyóm azt bele tudnám rakni.

De viszont nincs rajta hdmi kimenet.


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]



5.

Itt van egy pár darab attól aki ez elsőt hirdeti.

[link]



Még külön monitort is kéne vennem hozzá.Bár mondtam vateromnak, hogy 70-80 körül már olyat lehet venni amitől be...rik :) szóal kb. ennyi a határ. De viszont úgy vagyok vele hogy semmivel sem akarok többet kiadni.

Persze később lehet tennék bele ssd-t is.


És sajna a tvjükön már nem találtam vga bemenetet.

Csak azt nem tudom eldönteni a jövőre való tekintettel, hogy nem tudom 2 magos legyen vagy 4 magos(esetenként alacsonyabb cpu frekivel).



2016. jún. 6. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem venném egyiket sem. Vennék egy passzív hűtésű integrált J1900-as Celeronnal összevágott alaplapot egy Mode Com Feel 202 házzal, 4GB RAM-mal és egy 128GB-os Sandisk Z400s SSD-vel, operációs rendszernek meg rácsapnék egy Ubuntut vagy Debiant.


Ez durván 55 ezer forint teljes egészében mozgó alkatrészek nélkül. Én ezt venném filmnézésre.

2016. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom minek ha meg tudom olcsóbban is oldani + még monitor.
2016. jún. 6. 18:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt kérdezted, MI melyiket vennénk. Én erre válaszoltam :D
2016. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most csak azért vegyek olyat hogy halk legyen? Lehet hogy szép amit leírtál, mert megnéztem.De nem kell hogy annyira igényesen nézzen ki csak ne legyen gány.
2016. jún. 6. 18:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezek közül vedd a Dell-t, esetleg mehet bele valami olcsó low profile videokártya (pl HD4550) a HDMI kimenet miatt 3-5 ezer forintért.
2016. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi
2016. jún. 6. 18:45
 7/13 A kérdező kommentje:
Erre gondolsz? i5 - 2400 Dell Optiplex 790
2016. jún. 6. 18:47
 8/13 A kérdező kommentje:
ja jól van meg van:D
2016. jún. 6. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha mondasz egy keretet, megnézem a hardveraprót, hátha van valami neked. Azok közül, amiket linkeltél, egyik sem volna jó választás.
2016. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én is ott nézegetek.


legyen akkor 40-50 között, mert még monitorra kéne egy 20-as pulszba.

2016. jún. 7. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!