Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó ötlet alaplapi...

Mennyire jó ötlet alaplapi hűtő csatlakozót két részre osztani?

Figyelt kérdés

Olyan gondba ütköztem, hogy két ventit szeretnék az alaplapra kötni, azonban csak egy ilyen csatlakozó található az alaplapon. Ha rákötök egy elosztót, azzal megoldható lenne, vagy mindenképp a tápegységre kössem a másikat? (Utóbbit átalakítóval tudnám megoldani.)


Alaplap: MSI B150I Gaming Pro

Ház: Cooler Master Elite 130


Az elosztó, amit kinéztem: [link]



2016. jún. 8. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak 3 pines csatlakozó van a lapodon, akkor teljesen mindegy, pwn off, szóval mehet mind a tápról. Ha 4 pinesed van, akkor elosztókkal akár 4-5öt is ráköthetsz egyre, viszont ahhoz nem ilyen elosztó kell. Ez csak 3 pines.
2016. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez jó lesz hozzá. Hány ventid van? Típusuk? Mindnek 4 tűs csatija van?

2016. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez még csak egy online összerakott gép része. A ház tartalmaz alapból 2 ventilátor (80mm / 120mm), azokat nem tudom, hogy 3 vagy 4 tűsök-e. Nem találtam róluk leírást.
2016. jún. 8. 17:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Külföldi oldalon megtaláltam, mindkét venti 3 tűs csatlakozós.
2016. jún. 8. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt csak tápra lehet kötni, az úgybteljesen jó. Ha raksz még bele pluszba, akkor ahhoz veszel y csatlakozókat. Elvileg van 3mas elosztó is.
2016. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!