Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet elsődleges...

Altano kérdése:

Hogyan lehet elsődleges megjelenítőt kiválasztani bootolás előtt?

Figyelt kérdés

Az alábbi helyzet áll fent, egy videokártyára két megjelenítő van csatlakoztatva (Monitor: Displayport-ra)(Televízió: HDMI-re), a windows alatt be tudtam állítani, hogy a monitor legyen az elsődleges megjelenítő, viszont a windows bebootolása előtt a televízió az elsődleges, a monitor inaktív. Vagyis pl. a BIOS beállításait csak a televízión tudom elérni, ami zavar. Egy HDMI port van a videokártyán, a televízión nincs displayport. Az Nvidia vezérlőpulton szintén nem tudom állítani, hogy mindenképpen a displayport-ra csatlakoztatott monitoromat kezelje elsődlegesként (csak Windows alatt hajlandó erre).

Segítségeteket köszönöm :)



#NVIDIA #HDMI #Elsődleges megjelenítő
2016. jún. 9. 15:54
 1/4 XDVB válasza:
Próbáld meg bootolás előtt kihúzni a TV-t. Miután bootolt dugd vissza.
2016. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, így természetesen működik, de macerás, olyan megoldást szeretnék, amivel folyamatosan a displayportra kapcsolt monitor válik elsődlegessé boot közben is.
2016. jún. 9. 16:35
 3/4 lali51 ***** válasza:
És ha csak kikapcsolod a tv-t? Nálam így működik.
2016. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos kikapcsolt televíziónál is, csak a windows bejelentkezésnél lesz aktív a monitor :(
2016. jún. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!