Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szünetmentes tápot vegyek?

Milyen szünetmentes tápot vegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran elmegy az áram, ezért szeretnék egy szünetmentes tápot. Ha 550W-os a gépem tápegysége, akkor milyen szünetmentes táp való hozzá? Ilyeneket látok, hogy "600VA/360W szünetmentes táp" de nem nagyon értem, hogy mit jelentenek a számok. Ebből is 550W-s kellene? Mi az a VA?

2016. jún. 13. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Őszintén szólva egyiketsem, ha csak nem valami fontos dologra használod a géped! Még a legjobb táp is kb 2 óráig bírja..szóval igazából szinte csak pénzkidobás (persze nem azt mondom ,hogy ne vegyél), de ez akkor igazán kifizetendő ,ha programozó vagy ezzel dolgozol..elmenteni dolgokat stb..de ha mégis vennél , mert végülis hátránya nincs akkor ne spórolj tápon soha sem szabad ..a VA a volt/amper a nagyobb jobb ennyi...ennyit tölt fel a cucc.
2016. jún. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kellene, mert sok évvel ezelőtt éve volt már olyan, hogy áramingadozás miatt meghalt a gépem és azóta paranoiás vagyok, nemrég vettem új gépet és féltem... Nem akarok spórolni, látom, hogy vannak már 3000-ért is, de én ezt néztem ki magamnak: [link] Ez jó fajtának tűnik?
2016. jún. 13. 00:47
 3/5 A kérdező kommentje:
*-éve
2016. jún. 13. 00:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Eaton 5E1100iUSB 1100VA / 660W szünetmentes tápegység vagy

Eaton 5E650iUSBDIN 650VA / 360W szünetmentes tápegység ezek legalább full szinuszosak, én ezt venném (ebből). Az áramingadozásra itt van ez: Well feszültség stabilizátor 2000W/1200W [link] Tökéletesen megy mióta megvan, videóm is van fent róla.

2016. jún. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
600VA/360W a nagyobb a csúcs terhelés rövid ideig a kisebb a folyamatos. A 600W-os tápom egy átlag PC-t 1 maggal (régi gép) 25 percig bírta áthidalni.
2016. jún. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!