Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer laptop vásárlás, nem...

Gamer laptop vásárlás, nem tudom melyik videókártya a jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

150ezer ft értékig szeretnék egy (gamer) laptopot, nincs nagy igényem de ha egy gta V-t elvisz szépen, akkor már boldog lennék. Sajnos annyira nem értek hozzá, maximum alap dolgokat tudok, ezért kérném a segítségeteket.

amiket kinéztem:

[link]


[link]


[link]


Igen, ramból 8gb lenne ami megfelelne számomra, egy i3as procival (tudom nem a legjobb,de elvileg gta 5-öt elviszi) és ami fontos lenne :

Nvidia GeForce 920M 2GB - nVidia Geforce GT 840M - 2GB

nVidia Geforce GT 920M 2GB


mik a különbségek? melyik vidikártyák jobbak?



2016. jún. 20. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegyél még hozzá 100at és kapsz egy játékra alkalmas laptopot, ezekkel csak szenvedni lehet a rossz anyagminőségük és a túlmelegedés miatt, a Digiprime ráadásul nem ad rendes garanciát.

A ram-al ne foglalklozz, az könnyne cserélhető, a rossz minőségű, magától töredező burkolat nem.

2016. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát annyit nem tudok hozzá tenni :D így is szét szedi a pénztárcám :D Köszönöm a válaszod. Miért gondolod, hogy nem ad rendes garanciát? szimplán érdekel, ne vedd kötekedésnek.
2016. jún. 20. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
250-től lehet venni gtx960m-el ellátott asus rog-ot azon már lehet játszogatni rendesen. az alá nem érdemes menni ha játszani akarsz ez a minimum vagy 150 ből egész tűrhető gépet lehet venni
2016. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

840m- jobb

tudni fogsz azon a felbontáson ami a laptopnak van, gta v, skyrim szerű játékokkal low-on vagy kicsit jobbon játszani 30fps körül, van amikor magasabb grafikai beállításokkal is


a teljesítményről ennyit tudok


a repedező, kattogó burkolat az meg a velejárója, ha szerencséd van kifogsz egy jót, ha nem akkor nem, nekem nem volt és eléggé csúnyán nézett ki a 2. év végére a 120e-s samsung laptopom, HDD-je is elromlott, de a testvéremnek van egy 2x olyan régi, és azon meg semmi romlás nem látszott kívülről


persze + 100e sokat segítene, de ilyenkor sem kell elkeseredni, ha nincs

2016. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnos tényleg muszáj lesz ehhez még egy százast, de legalább egy ötvenest hozzácsapni, mert addig sajnos csak pénzkidobás laptopot játékra venni. A GTX 960M alatt a legtöbb mostani játék lowon, 30FPS környékén fog menni, és gondolom te azért szeretnél még az elkövetkezendő egy-két évben játszani játékokkal.


Én azt ajánlom, hogy vagy várjál még ezzel egy kicsit, vagy vegyél asztali gépet. Ennyi pénzből már egész normális asztali gépet tudsz venni, ami az elkövetkezendő 3 évben simán elég lesz.

2016. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha játszani szeretnél akkor inkább hanyagold ezeket a laptopokat.

én ezt ajánlanám: [link]

2016. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!