Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik fejhallgató éri meg...

Melyik fejhallgató éri meg ezek közül a legjobban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Választás elott állok, ebben ar arkategoriaban keresek elsosorban csgora fejhallgatót...

Ezek kozul hezitalok: [link]

kerem, aki hasznalja mar valamelyiket van van tapasztalata az osza meg velem elore is koszonom :)



2016. jún. 22. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves 10, meg szerencse, hogy semmi közöm a hangtechnikához, egyszerűen tapasztalataim vannak.

Abból a megközelítésből, ahogy írod, jogosnak tartom, hogy a 5.1/7.1 parasztvakítás.

Még a dac-os megjegyzéseddel sem tudok vitába szálni.


De, mivel a kérdező elsősorban cs:go-ra keresett hangeszközt, nem hinném, hogy belefér neki egy játékok alatt is jól működő dac a füleshez.

Tehát, ha a felsorolt versenyzők jöhetnek szoba, akkor valójában egy saját (usb-s) hangkártyával ellátott fülessel jár a legjobban. (Ha az nem a kraken. :)

2016. jún. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, nem a személyeddel van a bajom. Egyébként a Xonar DG impedanciája 10 ohm, a Cloudé 32, emiatt torzíthat, azaz még rosszabbul is hangzik a hangkártyán, mint egy integrált hangvezérlőn.

Ugye egy hangkártya az csak egy amp+dac páros egy kis szoftveres featurekkel feldúsítva.


Az usbs amp+dac kombóval vagy külső hangkártyával nincs bajom (nem szeretem külső hangkártyának hívni, mert abban az esetben már nem beszélhetünk "kártyáról"), csak amíg nincs olyan füles, ahol szükség lenne erősítésre, vagy amíg az integrált megoldás nem zajos, addig nincs értelme venni mert a hangminőség javítása nem a hangkártya feladata.


Még korábban leírtam, hogy egy gamer füles miért rossz üzlet általában és miért jár jobban szinte minden esetben egy professzionális fejhallgatóval.

2016. jún. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Látom, a Razer Kraken Rajongók Baráti Köre megint végigfutott a topicon egy lepontozás-rohammal. Sebaj, mi is voltunk 14 évesek... :)

Én egészen addig HyperX Cloud-párti voltam, amíg ki nem próbáltam a haverom Audio-Technika-ját meg egy csíptetős mikrofont, onnantól fogva értelmetlenné vált az egész "gamer"-headset kérdés. Semmi szükség virtuális 5.1/7.1-re, csak egy jó minőségű sztereóra. Tökéletesen hallom így is, hogy 4 óránál 25 méterre szalad felém egy ellenfél.

2016. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálam egy ath-m40x csücsül, mondjuk én ezt a sok utazás miatt választottam egy nyílt helyett.


A pontozásokat nem kell komolyan venni.

2016. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Oké, most jöttem rá, hogy a Logitech G430 az jack csatlakozós.(?)

Akkor innentől kezdve tényleg csak a cloud-ok amik szóba jöhetnek, vagy tényleg, ott felettem tanácsolt ath-m40x.

Igaz, hogy kell hozzá egy + mikrofon, de jobb hangzás/kényelem tekinteteben, mint a cludok.

2016. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!