Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vidikari memória használata...

A vidikari memória használata maxon van, állandóan. Melegszik a kártya, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Radeon r7 250x 2gb ddr5

crimson illesztő 16.6 van feltelepítve

overdrive-ba neztem kivancsisagbol mert sokat jatszottam es meleg van amúgy is nagyon.Nem szeretem kikapcsolni azonnal a gépet megvárom amíg lehűl.

De mostanában ha semmi nincs megnyitva a kartya ram hasznalata maxon van 1125hz-en. A kari 44 fokos, 36 általában. Ötlet?:s



2016. jún. 25. 00:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A Crimson képes rá... A fórum (az enyém R9 380) tele van panasszal - fagyás, fekete képernyő, piros képernyő - amit vagy egy régebbi driver visszatelepítése vagy egy újabb megjelenése orvosolt. Különösen a Win 10 és a Crimson kapcsolata viharos. Vicces, hogy az AMD "Hotfix" néven (gyorsjavítás) adja ki a drivereit.



Egy próbát megér, hogy lecseréld a drivert egy régebbire.

A gyártó (nem az AMD, hanem a konkrét gyártó: ASUS, SAPPHIRE, Gigabyte, stb.) weboldalán nem jelent meg új BIOS a kártyádhoz? Az ő oldalaikon találsz régebbi - elvileg tutira működő - drivereket is.


Ha ezek sem jönnek be, akkor tényleg hardverhiba.

2016. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem Radeon HD 4870 em van,semmi játéknál is (de játékban is) 80 fok felett van. 83-85 kb. na az normális??? Engem nem nagyon zavar,max az,hogy 85% on megy a ventilátorja és kicsit hangos.
2016. jún. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!