Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Állandóan kifagy a gép, a...

Állandóan kifagy a gép, a RAM-ban lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Helló.

Az lenne a problémám, hogy állandóan kifagy a gépem. Az kurzor felugrik a bal felső sarokba, s teljesen lefagy az egész, csak az újraindítás segít. Korábban ilyet sosem csinált, tegnap este kezdte ezt el, azóta folyamatosan kifagy kb 1 óránként..Azóta kitakarítottam a gépházat, de nem oldotta meg a problémát. A RAM lehet hibás, vagy esetleg megoldja a problémát az, ha újrarakom a Windowsot? Sajnos lustaság miatt már régen nem raktam újra, és lassan már vagy 2 éve van fent.



2013. nov. 19. 10:20
 1/8 papagenou ***** válasza:
valószínűleg megoldja a problémát a friss win. én ált évente újratelepítem.
2013. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is akartam frissíteni már jó múltkor, de úgy voltam vele, hogy ráér az :D Köszönöm a választ
2013. nov. 19. 10:35
 3/8 hypno ***** válasza:
Ha mostanában telepítettél, vagy frissítettél valamilyen alkalmazást, akkor lehet hogy az is megoldaná, ha egy tegnap előtti állapotra visszaállítanád a rendszert.
2013. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hétvégén tudom csak újratelepíteni a rendszert, ugye addig nem okozhat gondot a gépben, ha így használom?
2013. nov. 19. 11:17
 5/8 hypno ***** válasza:
A gépben nem, csak az idegrendszeredben. Vérmérséklet kérdése a olog.
2013. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azzal nem lesz gond. Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 20. 10:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyjából 1 hete újraraktam a rendszert, idáig tökéletesen működött, ma viszont 2x is kifagyott, ugyanúgy, ahogy a régi rendszeren..Újraindítás után meg kékhalállal összeomlott az egész. Miért csinálhatja ezt? Kezdek kicsit ideges lenni emiatt az egész miatt.
2013. dec. 3. 23:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Megjavult? vagy mi lett vele?
2016. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!