Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csíkos lett a kép pár napja,...

Csíkos lett a kép pár napja, van jelentősége? (laptop)

Figyelt kérdés

2 napja, játék közben (első 2-3 perc) becsíkozódott a laptopon a kép.

A gép asztalon volt, és ez a produkció után atomreaktorként zúgott a ventilátor...

( Itt mondanám gyorsan mielőtt valaki mondaná a melegedést : Ez a gép télen-nyáron ilyen melegben van, mert nálunk nem lehet télen kikapcsolni a fűtést és vagy 30 fok van akkor is. De azért nem zárom ki. )


Ezt a képet találtam neten ami a legjobban hasonlít rá : [link]

annyi hogy nekem a fehér csíkok egyenlő hosszoúak és fekete-színes vonalak meg foltok vannak benne ( és persze nincs ott windows logó.. se a szöveg.. )

Köszi!


2016. júl. 3. 16:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
* a fekete színes vonalak-foltok a fehér csíkokban vannak.
2016. júl. 3. 16:04
 2/14 anonim ***** válasza:
artifact
2016. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Már kemény 10 perce keresem a jelentését de csak olyat találtam hogy mesterségesen előidézett változás (?), videókat nézve random csíkos lesz a képernyője valakinek, meg arról van szó hogy meghalt a videó kártya ( ami nálam működik jelenleg ) .

Szóval annyit leszűrtem hogy valami köze van a videó kártyához.

2016. júl. 3. 16:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja, elnézést, azt kifelejtettem hogy video memory management internal üzenettel 2szer kékhalálozott eddig
2016. júl. 3. 16:24
 5/14 A kérdező kommentje:

Meg most itt a Gyakorin is rákerestem az Artifact-ra, és az egyik kérdezőnek van egy ilyen linkje : https://www.youtube.com/watch?v=AkMIHabCzvQ

Nálam ugyanezt szokta csinálni csak GTA V, NFS MostWanted (2012) vel..

2016. júl. 3. 16:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben (ha nem a videokártya halt meg) akkor az integrált grafikára való váltás megoldást jelent!


Továbbá jó lenne ha a géped konfigurációját is megadnád!


Ha azt megadod akkor tudok segíteni!

2016. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ASUS X552MJ


Nvidia Geforce 920m 1GB

500GB 5400RPM

Intel® Celeron® N2940 Quad-Core™ 1,83GHz

4GB DDR3

2016. júl. 3. 16:49
 8/14 A kérdező kommentje:

A laptop még garis, nincs 1 éves.

Az integráltért meg nem nagyon rajongok, mert szeretek játszani illetve autocadezni fogok majd rajta. Amikor nem váltottam át még a dedikált kártyára akkor nagyon szaggatott az integrált, később rájöttem hogy kell átváltani a dedikáltra és az, az megváltás volt :D

2016. júl. 3. 16:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Megoldás ez lehet: a következő linkek valamelyikéről újratelepíted a drivert: Intel 32-bit:


[link]



Intel 64-bit:


[link]


Nvidia: Win10 64-bit:


[link]


Nvidia: Win 8.1/win 7 64-bit:


[link]


Nvidia win10 32-bit:


[link]


Nvidia win8.1/win7 32-bit:


[link]



Remélem ez segít! Ha nem akkor írj de addig is utánnanézek ennek a problémának az NVIDIA Suppurts-on és a Google-on!

2016. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Most akkor letöltöm meg telepítem őket.. hosszú hosszú idő..

Amúgy azt nem tudom hogy mikor jó/nem jó, mert ez a hiba most fordult elő először, tegnap volt a kék halál, azelőtt pedig pár hónapja.

2016. júl. 3. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!