Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csíkos lett a kép pár napja,...

Csíkos lett a kép pár napja, van jelentősége? (laptop)

Figyelt kérdés

2 napja, játék közben (első 2-3 perc) becsíkozódott a laptopon a kép.

A gép asztalon volt, és ez a produkció után atomreaktorként zúgott a ventilátor...

( Itt mondanám gyorsan mielőtt valaki mondaná a melegedést : Ez a gép télen-nyáron ilyen melegben van, mert nálunk nem lehet télen kikapcsolni a fűtést és vagy 30 fok van akkor is. De azért nem zárom ki. )


Ezt a képet találtam neten ami a legjobban hasonlít rá : [link]

annyi hogy nekem a fehér csíkok egyenlő hosszoúak és fekete-színes vonalak meg foltok vannak benne ( és persze nincs ott windows logó.. se a szöveg.. )

Köszi!


2016. júl. 3. 16:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amúgy látom 32-64 bitet is összeszedtél, nagyon szépen köszönöm! De azért leírom hogy 64 bites Windows 10et használok hogy máskor ne kelljen annyit összeszedni.. az elején elfelejtettem leírni..
2016. júl. 3. 17:08
 12/14 A kérdező kommentje:

Nvidia telepítés közben : The GPU has been disconnected and this application may become unresponsive.

Utána újrakezdtem a telepítést de akkor már nem dobta fel a hibaüzenetet

2016. júl. 3. 17:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Remélem működik ha nem akkor szerintem vidd el szervízbe mert kutakodtam a neten de nem találtam semmit! :(
2016. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Telepítettem mindent, majd kiderül hogy jó-e..

Ha előfordul akkor szerintem is szervizbe megy

2016. júl. 3. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!