Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Logitech G430 mennyire...

A Logitech G430 mennyire hangszigetelő?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egy fejhallgató. Hangszigetelésre alkalmatlan.
2016. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem arra kíváncsi, hogy fogja-e hallani használat közben ha hozzá szólnak vagy csengetnek
2016. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 10%on játszom a mikrofont a fejhallgaóa hogy haljam a külvilágot
2016. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha felveszem, a gép zaja mennyire hallatszódik be?
2016. júl. 5. 11:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég hangos és bosszantó. Ezért nagyban befolyásolja a választásom hogy mekkora a hangszigetelő képessége. Persze nem félnék ha bőr volna, de sajnos szövet
2016. júl. 5. 11:39
 6/6 Hominida ***** válasza:

A fejhallgatón nem feltétlenül a párna a gyenge pont a hangszigetelés szempontjából. A testen vannak néha rések, és egyébként is csak egy vékony műanyag héj.


Ha mindenképpen hangszigetelésre van szükséged, akkor csinálnod kell. A résmentesség feltétel. Olvasgatnod kell hozzá, mert a téma komplikált. Még a radioaktív sugárzást is könnyebb kizárni, mint a hangot.


Próbáld a gépedet csendesebbé tenni, az könnyebb.

2016. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!