Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 750 Ti mennyit emelne...

GTX 750 Ti mennyit emelne FPS-en CS:GO-ban? Tápot muszáj lenne cserélnem?

Figyelt kérdés

Jelenleg 80-120 fps-em van

i3 3.2 GHz

4 GB RAM

TÁP: AT -420W-E1-PSU . Nem cserélném,ha nem muszáj ,inkább vennék még 4 GB ramot. Ha mégis muszáj,

akkor [link]

VAGY

[link]

?

Köszönöm előre is mindenkinek.

Kérem ,hogy olyanok írjanak akik értenek hozzá,illetve akiknek esetleg van tapasztalatuk ezzel (vagy hasonló) konfiggal)



2016. júl. 7. 19:52
 1/9 MGéza ***** válasza:
Ez egy általános infó a tápról, nem mond semmit így. Gyártót tessék a címkéről vagy a dobozáról leolvasni és azt írd be és a típusszámot.
2016. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elnézést, egy betút elírtam . ATX .

[link] ( pl ilyen csak fekete. elég régi :) )

2016. júl. 7. 20:23
 3/9 MGéza ***** válasza:

Kuka!

Amit belinkeltél, azok közül bármelyik megfelel helyette.

2016. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Muszáj kicserélnem ? egyenlőre nincs rá pénz,de akkor inkább előbb a tápot veszem meg,aztán majd valamikor a videókártyát...
2016. júl. 7. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:

GTX750Ti jó választás CS:GO-hoz, nekem is ilyen van.

Maxon megvan a 120-140FPS mindenhol szerintem (nuke-ot néztem) Amúgy ahogy észrevettem elég cpu igényes, nekem nem egy erőmű a procim, ez meg is látszik néha..

2016. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MGéza ***** válasza:
Mivel hogy hulladék minőségű táp és ha kipusztul, akkor nem csak az lesz a gondod hogy mire cseréld ki, hanem esetleg az alaplap is elfüstöl vele, így azt hiszem, igen. Egy ilyen, erősen védelem hiányban szenvedő tápnál ez előbb-utóbb, de be fog következni és akkor csak imádkozhatsz, hogy egyedül távozzon az örök kondenzátor mezőkre...
2016. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A táppal a legnagyobb baj az, hogy a biztonsági tényezők hiányoznak belőle.

Értsd, ha jön egy túláram (mivel a falból nem fix 230V jön be, hanem ingadozik egy bizonyos tűrésen belül, 220-240V közt), akkor jó eséllyel leég a tápod, mivel nincs benne védelem, a túláram átterjedhet az alaplapra, procira, videokártyára, ram-ra, durva esetben a merevlemezre is. Magyarán amit a tápon spóroltál, azért baj esetén lehetséges hogy az egész gépet cserélni kell.

Lehet értékelni/számolni, mi kerül többe, 230 ronos táp, aminél baj esetén csak újat kell venni, vagy egy gagyi 70 ronos táp, ami ha bukik (márpedig ezeknél jó esély van rá mert az anyagot kispórolták belőle) viheti a komplett gépet és költhetsz megint 2000 ront egy komplett gépre.


Egyébként mi a gond a 80-120 FPS-sel? 144 Hz-es monitorod van? Mert a legtöbb mai képernyő 60 Hertz-es, ami azt jelenti, hogy 60x frissül le 1 másodperc alatt. Mivel az fps=frame per second, a 80 fps jelentése 80 képkocka 1 másodperc alatt, viszont mivel a monitor csak 60-at tud, hiába van neked 120 fps-ed, akkor is csak 60 fps-t tud mutatni a legtöbb képernyő (mivel a 60 Hz az alap).

2016. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azthiszem 60Hz-s a monitor,régi már ,de viszont nem volt vele gond soha,Max felbontás 1440x900.

Szeretnék új játékokat játszani,és közben pedig fel is videóznám a contentet ( YouTube csatornához ) .

Szerintetek akkor monitor csere is szükséges ? ( Tápot még a héten cserélem ,kártyát kb 1 hónap múlva )

Esetleg ha valaki tuda 400W-s tápot ajánlani,hasonló árban,azt megköszönném ^^

2016. júl. 12. 23:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Kissé fáradt vagyok,és elnéztem ,azt hittem mindkét táp 350W-s ,de rájöttem h egyik 430. Még egyszer bocsi. A monitoros kérdés még mindig fennáll.
2016. júl. 13. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!