Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új VGA, DVI-I kimenettel,...

Új VGA, DVI-I kimenettel, D-Sub monitorral, nincs kép. Mi a probláma?

Figyelt kérdés

Vettem egy új Asus R7 360 videókártyát. (Tápom bírja és minden kábelt bedugtam. :D) Monitorom egy LG 20M35. Alaplapi integrált kártyával működik a számítógép, így a monitorral és a gép más részeivel nem lehet probléma. Vettem hozzá egy DVI-I Dual-os Hama átalakítót, a D-subos kábelhez. Az átalakítót is kipróbáltam, ami szintén jó.

Ha az új kártyáról indítom a gépem, a monitor azt írja ki nincs jel.


Köszönöm a segítséget!



2016. júl. 8. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy a tápod bírja kijelentés nem igaz vagy a kártya hibás.. kipróbáltad már más gépben?
2016. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Új tápom is van. Kolink Bronz 600Wattos... Csak az jöhet szóba már, hogy a VGA rossz? Más gépben kirpóbálni még nem tudtam.
2016. júl. 8. 18:53
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Néhány régebbi alaplapoknál még előfordulhat, hogy be kell állítani az VGA inicializációs sorrendet, amit értelem szerűen a PCI-E javára kell állítani. (Init Display First vagy valami hasonló néven van).
2016. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kolink táp, meg is jöttünk.....


Továbbá nézd meg BIOS-van amit P.O.C. mondott.

2016. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ok, a táp a hibás az egy gyári hulladék reménykedj hogy nem ölte meg a vga-t is..
2016. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
PCI-E az elsődleges VGA. A tápon kívül más hiba nem lehet még? :/
2016. júl. 8. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mákod van akkor a D-sub hibás a monitoron, de a táp tuti előbb kezdte el elvágni a gép kábeleit mint hogy szétmenjen a bemenet, bár ki tudja.
2016. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!