Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártyákhoz szoktak...

A videókártyákhoz szoktak adni ingyen játékot?

Figyelt kérdés
Videókártyát szeretnék vásárolni a jövőben, és nem tudom hogy egy drágább (kb 60-100 000 Ft körüli) kártyához extraként adnak-e valamilyen játékot ajándékba.
2016. júl. 10. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
GTX 970-hez adtak játékot, az új Tomb Raider és azt hiszem a Division is volt.
2016. júl. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tomb Raider és Division persze nem együtt.
2016. júl. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A drágábbakhoz szoktak, de nem mindig. Boltja is válogatja.
2016. júl. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktak, de gyártótól függ, nem bolttól(az előfordul, hogy a boltban lenyúlják, de ilyet csinálnak bármilyen tartozzékkal - átalakítók, kábelek, etc). Gtx 7xx nél watch dogs ot adtak minden asus kártyához 660 tól felfelé - ez akkor 50 magasságában volt.
2016. júl. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Így van, gyártótól függ. Ha a boltban lenyúlják, meg is érdemled. Neked kell tudnod, milyen kártyát veszel és ahhoz mi jár. Követelni kell!

Én már nagyon régen nem kaptam kártyához játékot. A legutóbbi majdnem 10 éve, az Asus Nvidia 8600 GTS -emhez járt (S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl) azóta semmit nem kaptam. Sokkal drágábbak az ilyen akcióval kijött kártyák. Így hanyagolom.

Azóta már sok ilyen akcióval építettem gépet (nem saját célból), és a megbízók kivétel nélkül megkapták az ajándék szoftvert. Nem vitt rá lélek, hogy lenyúljam tőlük. Szóval nézni kell, ez nem chipsestől függ. Egy alap gyártótól mint az Sapphire, Zotac, stb nem biztos hogy ugyan azokat az ajándékokat kapod, mint a nagyobb gyártóktól (Asus, Gigabyte, MSI). De ezek árban is különböznek pár ezerrel.

2016. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!