Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung Galaxy S7 vagy Apple...

Samsung Galaxy S7 vagy Apple iPhone SE?

Figyelt kérdés

Az iPhone SE-hez olcsóbban hozzá tudnék jutni, viszont a Galaxy S7-hez jár egy Gear VR szemüveget.


Melyik az időtállóbb?



2016. júl. 14. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Időtállóság szempontjából Iphone SE,HTC 10 vagy megvárod a következő Nexus-t.
2016. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%

iPhone. A maradék pénzből tudsz venni VR-t.

Az iPhone egyébként több szempontból is jobb a Samsungnál.

2016. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó. Az iPhone időtállóbb viszont kicsi a kijelzője és a samsungnak jobb a kamerája is. VR szemüveget iPhone-hoz is tudsz venni és még úgyis olcsóbban kijössz mint a samsungnál.
2016. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Samsungot azért vetettem fel, mert nagy a kijelzője, és nagyobb a tárhelye.
2016. júl. 14. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
#3 "a samsungnak jobb a kamerája is" ??? Ezt miből gondolod? Mivel ez hülyeség csak ezért emelném ki.
2016. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valóban jobb a kamerája és ezt el kell ismerned:

[link]

Meg úgy az összes tesztben jobb az S7 kamerája,persze ha a tesztben G4 is lenn megváltozna a felállás mivel jelenleg annak van a legjobb kamerája.

2016. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha mindenképp VR-t is szeretnél akkor a Samsung, mivel az iPhone SE kijelzője (1136 x 640 pixel) a konkurensekhez, jelen esetben az S7 hez(2560 x 1440 pixel) képest lassan játéktelefonéhoz fog hasonlítani( mondom ezt úgy hogy iPhone tulaj vagyok!!!)


Az hogy melyik időtállóbb? Hát az már jobb kérdés. Értékileg nagyjából egy szinten lesz a kettő egy pár év múlva.

Tudásban szerintem az SE tovább bírja majd. Ha csak a Samsung nem tesz már végre valamit azzal a szar TouchWizzel.

2016. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem az iPhone jól teszi, hogy ekkora képernyőket csinál. Egy kézzel is lehet fogni, nem fárad el a kezed azért, mert péklapátot kell tartanod. Egyébként meg biztosít nagyobb képernyőjű elektronikai cuccokat is, szóval aki akta táskában akarja hordani a telefonját, annak ott van a több I-os cucc.

Nekem legalább elfér a zsebemben:)

2016. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az Apple biztosít*
2016. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!