Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mondani játékokat...

Tudnátok mondani játékokat egy gyenge gépre?

Figyelt kérdés

Proci: AMD K6-3 333

VGA 128 mb

RAM: 64 mb


Köszi!

Tudom hülye kérdés, de minimum grafikán elvinné az Assassin's Creed 3-at, vagy legalább az 1-et? Nagyon minimum grafikán?


2016. júl. 14. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen grafikán nem vinné el. De biztosan ennyire régi a géped? Valóban csak 64 megaram van benne?
2016. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még az ac 1-et is esélytelen hogy elvigye.


Nézegesd a 2000-es évek előtt megjelent játékokat azokat talán elviszi.

Nem bántásból, de ez nem gyenge gép hanem egy őskövület.

2016. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként az abandonia.com-on vannak ingyenes (joglejárt) régi játékok. A gog.com-on pedig vásárolni lehet régi játékokat, de ott ügyelj a gépigényre, mert soknak ennél több kell.
2016. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És amúgy erről a gépről megy a net, vagy azt máshonnan tolod? És egyáltalán milyen oprendszer van rajta?
2016. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Gta 1 esetleg vagy fifa 94 (ez a legrégibb fifa)
2016. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
GTA1 ráadásul ingyenes, sőt a GTA2 is (Rockstar honlapján gondolom ott van)
2016. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
De hogy lehet ilyen géped a 80 éves papádtól örökölted vagy mi? Én amúgy azt csinálnám hogy gyűjtenék pénzt használt gépre ami még azért elfogadható
2016. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Van egy rendes gépem otthon, az sem egy erőmű, de játékra alkalmas.

(GTX 750, 8 gb ram, AMD A10)

Most viszont kollégiumban lakom, oda pedig csak egy ilyen bronzkori leletet tudtunk beszervezni. Az AC-vel sosem játszottam, csak a 4-el, annak pedig kell gép, ha igényeljük a jó grafikát, így gondoltam, hogy ez lesz a válasz. (régebbi részekről semmit sem tudok, a gépigényüket sem)

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Van egy régi CD-m (Hired Team: Trial: Gold)

Ez még megy rajta, de már kétszer kivittük.

2016. júl. 14. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Warcraft 2, elasto mania, jazz jackrabbit 2, quake 1, doom (nem az új), UGH, gta 1-2, horde, captain claw.. lehet van köztük olyan ami még így se megy de hát na.. 20 ezerért már veszel egy normális gépet amin megy a csgo
2016. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mint írtam, van gépem, csak otthon, majd inkább azt fejleszteném.

2016. júl. 14. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!