Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wd Element merevlemezem miért...

Wd Element merevlemezem miért nem csatlakozik a tv USB portjához (Samsung)? https://www.aqua.hu/1tb-wd-25-elements-kulso-winchester-feke te-wdbuzg0010bbk-eesn-233095. html

Figyelt kérdés
Nem ismeri fel.Formáztam kétféle módba. Egyiket sem.
2016. júl. 17. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A tv típusa?

Milyen fájlrendszereket próbáltál?

Pendrive-al működik az aljzat?

A tv-ken általában van dedikált usb-hdd aljzat, ez a szokásosnál több áramot biztosít, ide csatlakoztasd.

Ha nincs ilyen aljzat akkor használj usb Y kábelt külső hálózati adapterrel.

USB3 kábel helyett próbáld sima micro usb(okostelefonoké ilyen) kábellel használni?

2016. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011-2014-ig gyártottaknál 2TB-ig használható hozzá és külső táppal. Igen van USB HDD csatlakozó.
2016. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ilyen a tv:

[link]


Próbáltam Fat és NTSc formázást is.

Usb-val működik.

Oldalán van egy USB és egy HDMI. Az a baj hogy HDMI-USB vezetékem van de a merevlemeznek vékonyabb a bemenete így azt nem tudom HDMI-be használni.

2016. júl. 17. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a 400, 450 széria nem támogatja az USB HDD-t
2016. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a 125.-ik oldal

[link]

2016. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma elvittem öcsémhez, neki van Toshiba. tehát az ő tévéje támogatja. Nos...azon sem jön be.

Nem talál forrást, viszont érdekes hogy mikor kihúzom a tévéből kiírja hogy USB eltávolítva.. ??

DVD lejátszóba is próbáltuk ott megtalálja de a tartalmat nem...

Puff neki...

2016. júl. 18. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!