Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy 2Tb-os pen drive-ot...

Vettem egy 2Tb-os pen drive-ot és milyen fájlrendszerben érdemes formáznom, ill. mi az a másolási limit amit elbír (méret és darabszám)?

Figyelt kérdés
Tehát egyszerre mennyi és mekkora fájlt tudok rá másolni hogy ép maradjon a fájl? Filmeket, zenét tárolnék rajta főleg.

2016. júl. 27. 05:44
1 2
 11/13 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg a diskpart-ot windows alatt : [link]


Sok sikert. Üdv.

2019. júl. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ugyan azt csináltam, csak másik programmal.

szektorról szektorra végig mentem ráír vissza olvas, és ahol már csak null -t adott vissza ott véget ért, ahhoz kalibráltam az első partíciót.

2019. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Vettem én is Kb 1300-1600 ft körüli összegért az EBAY-on kínából(kulcstartó formájú szerintem nálunk ennyiért egy normális kulcstartót sem lehet venni).A pen drive kb 20-30GB-ot (tehát kamu a 2TB, habár 1.90 tb lát a winwdos) bír el ezeket is egyenként kell rátolni csoportos vagy egész mappa esetében pl mp4 vagy wmv fájloknál ha nincs előnézeti kép akkor gyanús hogy törött a fálj.Ha valamelyik fájl törött akkor a TV nem tudta lejátszani a pen drivon levő fájlok egyikét sem.tehát kamu az egész ekkora pen drive gondolom több százezerbe kerülne.
2019. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!