Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert nem ismeri fel a ramot...

Miert nem ismeri fel a ramot a laptop?

Figyelt kérdés
Acer E5-573G-59F9 tipusú laptopom van. A meglévő 4GB mellé vettem még 4GB-ot, de a windows nem ismeri fel és a BIOS-ban is csak 4GB-ot ír. A CPU-Z nevű program pedig felismeri!!

2016. júl. 27. 20:35
 1/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Hát ez furcsa, 64 bites oprendszered van?
2016. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen 64bites, viszont ha csak azt rakom be amit most vettem, akkor el sem indul a laptop. Próbáltam cserélgetni a slotokban is, de semmi.
2016. júl. 27. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
rossz memoriát vettél nyilván !
2016. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Amúgy DDR3L volt benne és én sima DDR3-at vettem. Remélem ez volt a gond.
2016. júl. 27. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor az lesz a baj, hogy a DDR3l 1,35V-on meg a DDR3 viszont 1,5V-on ebből kifakadólag mások az órajelek és a késleltetések, ami így nem akar megférni egymás mellett.
2016. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 R.;M.; ***** válasza:
Már előttem is írták, de én is megerősítem hogy az a gond hogy nem olyat vettél bele mint ami benne van.És ez okozza a gondot.Ilyesmire azért illik odafigyelni. Memóriánál nem túl eget verő az ár, de azért mégiscsak plusz költség ha mindenképp bővíteni akar az ember.
2016. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!