Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret vegyek cs -go...

Milyen egeret vegyek cs -go ra? Mert most egy 3 ezer forintos alap egerem van úgymondva, és mondták sokan h elengedhetetlen egy jó gamer egér a játékhoz

Figyelt kérdés
Max 12 ezret szánnék rá .

2016. aug. 11. 13:40
1 2
 1/12 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Optikait, elég jó szenzorral van megáldva.

Esetleg Steelseries Rivel? Mondjuk nem tudom mennyibe kerül.

Arra figyelj ,hogy 1000hz-es legyen meg 2500 fölött legyen a dpi, végül úgy is 400dpi-on fogsz játszani de sokkal pontosabb lesz az egér. Én ezt tudom mondani, kössetek bele nyugodtan.

2016. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Precíziós felhasználás során van szükség nagyobb felbontásra, azaz longrange hadviselésnél, távoli célpontok kiiktatásában van nagy szerepe a DPI-nak. CS:GO pont nem az a játék, ahol borzalmasan nagy távolságok vannak, össz-vissz 2000 DPI-nál több felesleges. A pollingrate az egér frekvenciája, az akciók késleltetése, a sztenderd 125MHz (max 8ms, átlag 4ms) késleltetésről 1000Mhz-re váltás esetében (max 1ms, átlag 0,5ms) megspórololunk átlagosan 3,5ms-t. Ez hasznos, de az emberi reakcióidőhöz képest (100-500ms) elhanyagolható, és ez gyakorlással fejleszthető. Azaz nem a perifériák lecserélésével lesz valaki silverből global elite, hanem ezernyi játékóra belefektetésével. Ezen kívül még számít a maximális gyorsaság, gyorsulás, de ha nem csak a szenzor számít, akkor az ergonómia sem egy utolsó szempont, de ezekről általában a 12 ezres ársávban el szoktunk felejtkezni, mert a marketing csak a DPI-t tuszkolja. Általában a nagyobb hardverek (processzor, videokártya stb) többet dobnak az esélyeken. Főleg azon a szinten, ahol még spórolnunk kell.


Habár mindenki mondja, hogy "Elengedhetetlen egy jó gamer egér", csak éppen ezernyi példát tudok felsorolni, hogy irodai eszközökkel képesek vagyunk magas szintet elérni. Mondjuk úgy, hogy miután már van esélyed versenyekre járni, akkor válik "elengedhetetlenné". Addig inkább marketingfogás. Aki irodai egérrel rossz, az 3,5ms előnnyel is rossz marad. Aki pedig gamer egérrel jó, az irodaival is az marad.

2016. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem attól leszel profi....


Haver is egy 30 ezres!!! Razer Mamba egeret vett, mert azt hitte jó lesz, Nova 3-nál feljebb nem kúszik, én meg a sz*ros Logitech MX310-el pontosabban és gyorsabban lövök. (6 ezer volt)


A lényeg az amit #2 leírt, hogy nem a periféria, hanem az ügyesség teszi a mestert, majd ha mester leszel utána kell gondolkodni azon, hogy megéri-e nekem ilyen összeget beleölni, hogy jobban menjen a dolog, egyébként meg nem.

2016. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Ádám te milyen rangban vagy?
2016. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Olyan rég játszottam, hogy eltűnt (6 hónapja volt az utolsó versengőm) de akkor még kala 2 voltam.
2016. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ádám a régi accomon ismerősöm de azt nem használom már ezer éve , vágod én is logitech mx 310 -et vettem ,bár azóta nincs meg de 500 hz -re húzva kő keményeket lehet vele lőni bármilyen fegyóval , oszt 450 dpi-os csak.
2016. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De rég láttalak már Porto :D


Tudom én, egyenlőre meg azt mondom, hogy még mindig elég ez az egér szinte bármire.

A probléma csak ott kezdődik, hogy én közben váltottam az 1600x1200-as felbontásról 2560x1440-re és hááááát kicsit lomhább lett, szóval most már indokolt a 3+-os egér érzékenység a játékban. :D

Meg pont akkor toltam utoljára amikor váltottam a monitort, szóval csak pár napja kezdtem el megint és hááááát, nem állt még rá a kezem, de sokkal jobb mert így legalább látok jobbra meg balra is.

Bár az meg a másik probléma, hogy AWP-t is "elfelejtettem" használni, nem bírok rántani rendesen vele, de az SSG-vel bezzeg simán eltalálok bárkit....

2016. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát oda tényleg kellene egy másik egérke :D , bár én a 23 colos full hd monitoromon is 1280x1024 -be játszok valahogy jobban adja a 4:3 . Vegyél fel majd tolhatjuk ,én is elégé le adtam serif -sas között mozgok XD .


porto top1 OW ADMIN BANNED 250

2016. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Leadtad?

Hát még a rangtalanság.... XD

2016. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sok a csaló az baj minden meccsen van vagy 2 minimál órás aztán milyen véletlen azok gyilkolják a jó népet prefire-be.
2016. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!