Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számitógép bekapcsolása...

A számitógép bekapcsolása után az épphogy elinduló CPU VGA ventilátorok szinte azonnal leállnak. Miért?

Figyelt kérdés

Kifejtve: ebben a gépben kicseréltem a CPU-t(AMD FX-8350),Alaplapot Gigabyte 990X Gaming SLI és a RAM-ot(HyperX 1866mhz 2x8Gb

Beszerelve újakat és régi dolgokat elinditva a gépet akkor elindult minden megfelelően,, monjtorra kötöttem, mégegyszer elinditottam majd bejelentkeztem a Windowsba(csak a felbontás volt más (800-600?)) Eldö üzenet az asztalon az volt hogy:《《WARNING A processzor változott,visszaálitsuk az alap beállitásokat,》》 újra inditási lehetöséggel.Mondom legyen erre gyakorlatilag csak kikapcsolt a gép,bekapcsolásnál pedig csak a ventik indulnak el épphogy amik azonnal megállnak utána... BIOS reset? Alaplapi elem kivételével nem müködött... Help!



2016. aug. 14. 00:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Azért áll le, mert nincs szükség rá. Ha melegszik majd elindul. Gép indulásakor pedig csak önteszt, hogy működik-e. +: Ha ennyi komponenst cserélsz, érdemes újrahúzni a windowst.
2016. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2%
mért vettél amd-t ?? agyon iskolázott. old meg akkor !
2016. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: miért kell mindenhova odapofátlankodni a senkinek nem segítő buta válaszaiddal? Vagy gyerek vagy, vagy nagyon ostoba.
2016. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nah az első kettő semmi értelmessel nem látott el.


A GPU ventije akkor állhat le, amennyiben olyan a kártya, hogy bizonyos hőfok alatt (60 fok általában) ne kapcsoljon be a venti. Szal alapjáraton kevesebb zajforrás.


CPU-nál tudtommal ilyen nincs.


Szerintem táp, vagy alaplap hiba. Milyen tápd van?

2016. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem a táp, a cpu, és a vga ventije is leállt üresjáratban hűvösben... (első voltam).
2016. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bekapcsolás után semmi kép nem jelenik meg a képernyőn...Nekem azt emliteték, hogy egy BIOS reset megoldja... Csak hát nincs hozzá jumperem
2016. aug. 14. 08:17
 7/18 A kérdező kommentje:

[link]

Mi történik pontosan: fent



A táp az egy:LC500H-12 V2.2 (500W)

2016. aug. 14. 08:49
 8/18 anonim ***** válasza:

Eléggé hulladék egy tápegység. Milyen videokártyád van (csak azért kérdem, hogy tudjuk mennyit fogyaszt).

Ha van ismerősnek egy minőségi tápegysége elsőnek kipróbálnám azzal, mert én arra gyanakszok, persze lehet más hiba is...

2016. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Asus Nvidia Geforce 750 Ti, processzornak 25 W nagyobb a max fogyasztása, mint az elözőnek (125W)
2016. aug. 14. 10:18
 10/18 anonim ***** válasza:

El kellene bírnia, de ettől függetlenül a táp még egy minőségtelen szutyok, így lehet hibás.

Az alaplapba mind a 2db 4 pines csatlakozó be van dugva ami adja az áramot a procinak? (a procitól balra fent, csak pont nem látni a videón)

De szerintem a táp a ludas de nem biztos, ezért kéne kipróbálni egy minőségi táppal, szóval én többet nem próbálnám bekapcsolgatni a gépet.

2016. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!