Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számitógép bekapcsolása...

A számitógép bekapcsolása után az épphogy elinduló CPU VGA ventilátorok szinte azonnal leállnak. Miért?

Figyelt kérdés

Kifejtve: ebben a gépben kicseréltem a CPU-t(AMD FX-8350),Alaplapot Gigabyte 990X Gaming SLI és a RAM-ot(HyperX 1866mhz 2x8Gb

Beszerelve újakat és régi dolgokat elinditva a gépet akkor elindult minden megfelelően,, monjtorra kötöttem, mégegyszer elinditottam majd bejelentkeztem a Windowsba(csak a felbontás volt más (800-600?)) Eldö üzenet az asztalon az volt hogy:《《WARNING A processzor változott,visszaálitsuk az alap beállitásokat,》》 újra inditási lehetöséggel.Mondom legyen erre gyakorlatilag csak kikapcsolt a gép,bekapcsolásnál pedig csak a ventik indulnak el épphogy amik azonnal megállnak utána... BIOS reset? Alaplapi elem kivételével nem müködött... Help!



2016. aug. 14. 00:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem csodálom, hogy minőségtelen de 3 évvel ez elötti megvásárlásakor nem ez volt a fontos tényező,ellenben továbbra is egy BIOS resetett akarok megoldani, de jumper nélkül nincs sok esélyem :D Köszönöm a válaszokat,ha valakinek még van ötlete írja meg :)
2016. aug. 14. 11:09
 12/18 anonim ***** válasza:

"Utolsó: miért kell mindenhova odapofátlankodni a senkinek nem segítő buta válaszaiddal? Vagy gyerek vagy, vagy nagyon ostoba."


ha nem tudod az előzményeket ne kostolgas..

2016. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12

Nyugi van. Ne offold szét a kérdést.

2016. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Gábor_79 ***** válasza:
Az alaplapi gombelem kivételével, olyan 6 percre, alaállapotba áll a BIOS.
2016. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Gábor_79 ***** válasza:
Ja és van rajta tüske is a Reset-re. [link] 12.old 16-os jelzés
2016. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, más ember szerint is ,hogy az alaplap mondta fel a szolgálatot,valamilyen úton módon,elméletileg "zárlatos",minden esetre köszönöm a segítséget,ez megy vissza garanciálisan
2016. aug. 15. 17:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felmondta az alaplap a szolgálatot, de nem zárja ki, hogy arról a nem tápegység tehet. :D
2016. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Vadiúj alaplap... Régi táp,kiszedve dobozán elinditva se mukodott
2016. aug. 15. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!