Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép összeszereléshez elég a...

Gép összeszereléshez elég a gumikesztyű?

Figyelt kérdés

Hali!


Sokszor láttam neten, hogy gép összerakásnál antisztatikus karvédő van az embereken, de külön én most nem szeretnék venni, kb drágább lenne a kiszállítása, ezért arra gondoltam hogy vastag gumikesztyűt veszek, kb 50 forint 1 pár. Elvileg azzal sem vezeti a test felületi áramát nem?



2016. aug. 21. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha nem vettem fel kesztyűt, és nem is volt ebből semmi gond. Kikapcsolod a tápot, vagy kihúzod a dugaszt ha rettegsz a beláthatatlan következményektől aztán viszhall'.
2016. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van ez a megoldás, csak tudod ami elromolhat, az el is romlik :) Szervizes ismerős is kézzel esik neki, csak gondoltam azért mégse így kéne, na mindegy :D
2016. aug. 21. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó a gumi kesztyű.


Egyébként nincs valami vezetéked? Simán magadra tekered meg hozzácsípteted a kikapcsolt de bedugott táphoz.

Az is elég ha néha megsimogatod a bedugott tápot egyébként

2016. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha a radiátort simogatom meg az nem jó? Erre is gondoltam, hiszen az is fémből van.

Nem hiszem hogy bármi gondja lenne, csak nem árt óvatosnak lenni.

2016. aug. 21. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármi jó ami le van földelve
2016. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ha ennyire izgulsz emiatt akkor még mielőtt bedugnád, akkor megfogsz valami fémtárgyat ami földel és jól körbetapogatod a gép belsejét és kész is vagy.
2016. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csapass egy rövidzárat a rendszerre és nem lesz baj.

(mielőtt akárki komolyan venné nehogy megtegye valaki poén)

amúgy persze elég egy gumikesztyű mivel szigetelő+ ha akarod leföldelheted az a biztos

2016. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!