Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Core i5 6500-as...

Egy Intel Core i5 6500-as proci ki tud szolgálni egy gtx 1070-et?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 11:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/473 anonim ***** válasza:
0%
A dislike okat azért nyomogatom rád rendesen ember :D :D
2016. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/473 anonim ***** válasza:

"Szerintem a mai játékok mind szarok"

- Ez egy vélemény


"Aki játszik az gyerek, gyerek vagy nem érdekelsz" (Miután kerek perec leírtam, hogy a gamer réteg átlagéletkora 30 év)

- Ez nem vélemény, hanem makacskodás, és bunkóság.

2016. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/473 anonim ***** válasza:
0%
..de ne ám már te határozd meg, hogy milyen életkorral játszanak többen.Milyen felmérést végeztél te?
2016. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/473 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól emlékszem, te kezdtél el kötözködni, nem én.Én sem vagyok külömb bevallom, de te kezdted az egészet.

én csak egy kérdést tettem fel.

2016. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/473 anonim ***** válasza:

Zárásként itt egy gyors értékelés, hogy mennyire beszélsz hülyeségeket.

"Annyit tudok, hogy a Konami volt a legjobb játékfejlesztő"

Alaptalan állítás, igazold valamivel. Mit jelent a "legjobb"? Milyen mérce alapján volt a "legjobb"?


"Ebből nem lehet leszűrni, hogy nem lesz több jó játék?"

Nem, ebből nem következik semmi. Lesznek új fejlesztők, új játékok, sőt, Hideo Kojima, a Konami szíve lelke is tovább dolgozik a saját cégével. Ez a következtetés egyszerűen téves. Pláne, hogy a kezdeti állítás is alaptalan.


"Amúgy a Sh2 óta nincsen, de mindegy"

Részrehajló, alaptalan állítás.


"erőltesd magadra a szarokat, hátha akkor jobb lesz.."

Erre nem tudok mit mondani, mert semmi konstruktív tartalma nincs. Ez kötekedés.


"de ne ám már te határozd meg, hogy milyen életkorral játszanak többen."

Nem én határozom, hanem ezzel foglalkozó cégek.


"Milyen felmérést végeztél te?"

Én semmilyet, de több ezzel foglalkozó cég végzett már ilyen témájú felmérést, innen származik a 30 éves átlagéletkor.


I'm out. Jah, és gondolkozz el, vajon miért van 18%-os értékelésed az oldalon. Talán azért, mert máshol is csak kötekedni vagy képes, észérveket meghallgatni nem?

2016. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/473 anonim ***** válasza:
48%

Azért, mert tegnap kezdtem el írni.Engem nem érdekel, avval játszasz, amivel csak akarsz, de azt tudom, hogy tíz év múlva ugyan úgy nem fogsz már játszani, mint én.

Valószínűleg ugyan olyan véleménnyel leszel az egészről, mind most én.Te vagy az, akinek hiába beszél az ember, nem én.Ezért vagy gyerek.

2016. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/473 anonim ***** válasza:
0%
..és most már tényleg jó lenne abbahagyni, mert egyáltalán nem érdekelnek a videojátékok, nem is értem mi vett engem rá, hogy ezen vitatkozzak veled..
2016. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/473 anonim ***** válasza:

"Te vagy az, akinek hiába beszél az ember"

Tehát én vagyok a reménytelen eset, mert nem változtatom meg az érdeklődési köröm miattad, és nem te, aki kész tényeket képtelen elfogadni. :D Na csá.

2016. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/473 anonim ***** válasza:
48%
Tele van a net baromsággal..Milyen tények ezek? Ezek csak a te, meg a hozzád hasonlók agyában születnek ezek a tények.Komoly emberek dolgoznak, rá sem érnek játszani, meg egyáltalán nem veszik komolyan ezeket a játékokat.
2016. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/473 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy te komplett.. :D Megunod hamar, hidd el, akkor majd rájössz, hogy egyáltalán nem lehet ezt komolyan venni.Meg kell gyógyulnod, te gépfüggő vagy.
2016. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!