Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Core i5 6500-as...

Egy Intel Core i5 6500-as proci ki tud szolgálni egy gtx 1070-et?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 11:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/473 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy most nézem, az i7-6950X sem tudja kezelni a 3000Mhz es memóriát, akkor minek gyártya a kingston?

Mondom én, hogy alaplapról ki lehet azt használni.

2016. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/473 anonim ***** válasza:
0%
Játék..Amúgy te komolyan gondolod ezeket, amiket ítt összeírkálsz? Ha öreganyád játszik, akkor fogyatékos.. :D :D ne röhögtessél már..
2016. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/473 anonim ***** válasza:
0%

.. lehet, hogy játszik vagy pokerozik, az is játék, de nem veszi olyan komolyan, mind te! Te ráköltesz 500ezret a gépedre, azért, hogy játszál.Ez normális?

Meg amúgy is, más a pc játék, meg más a sakk.Komolyabb emberek is játszanak, de azok nem videojátékkal..

nem igaz, hogy nem tudsz külömbséget tenni a kettő között..

2016. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/473 anonim ***** válasza:

És szerinted miért ez a munkájuk? Ha nem szeretnének 20-30-40 évesen játszani, akkor nem csinálnák ezt.

Amúgy meg, mondjak játékokat? Legyenek L betűs játékok!

L betűsből hirtelen ezek jutnak eszembe:

L.A. Noire, Life is Strange, Limbo. Mindhárom a történetéért, és az atmoszférájáért kapott méretes elismerést.

Vagy ott a This war of mine, ami nyomasztó hangulattal, és kegyetlen játékmenettel megspékelve igyekszik átadni a háború áldozatainak életét.

Vagy ott a Deus Ex széria, ami a Cyberpunk, mint videójáték műfaj egyik alappillére, és egy sötét, de igencsak valóságszagú jövőképet festve elénk boncolgatja a technológiai fejlődés társadalmi hatásait, a társadalom látásmódját a másság elfogadását illetően, és nem kisebb kérdést pedzeget, minthogy mit is jelent embernek lenni.

Újabban pedig a Kickstarterhez hasonló donation-alapú oldalak, valamint különböző digitális platformok (különösen a Steam) térhódításának köszönhetően az indie fejlesztők előtt is kitárult a nagyvilág kapuja, a megannyi indie fejlesztés között pedig olyan mélységgel megáldott alkotásokat lehet találni, amit a nagyok között nemigen talál az ember. Leszólhatod a játékipart, de épp abban a korban élünk, amikor - mint annak idején a filmek - a videójátékok is kezdenek felemelkedni a művészet szintjére.

2016. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/473 anonim ***** válasza:
12%
Háát, engem nem győztél meg, sajnálom. Mind a játékok, mind a mai filmek szarok. A látványon kívül semmi mást nem dolgoznak ki, fő, hogy minél előbb piacra lehessen dobni..Igazad van, ez már tényleg művészet!
2016. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/473 anonim ***** válasza:

De, tudok különbséget tenni, te nem bírod elfogadni, hogy digitalizált világban élünk, és manapság már minden korosztály aktívan játszik videojátékokkal.


Több felmérés is készült már, hogy mi is a "gamer" réteg átlagéletkora. A kekeckedés elkerülése végett, ez olyan embereket jelöl, akik aktívan játszanak videojátékokkal.

Ez az átlagéletkor 30-31 évre tehető. Nem 10, nem is 20. 30. A videojátékok a ma apuka-/anyukakorú emberek gyerekkorában indult robbanásszerű terjedésnek, és veled ellentétben, a többség nem nőtte ki. Sőt, megfertőzte a náluk is idősebb korosztályt. Ha szerinted mindenki nyomorék, aki felnőtt, vagy akár idős fejjel játszik, kapaszkodj meg: Ők vannak többségben.

2016. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/473 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem győztelek meg, mert te csak azt hiszed el, amit a saját kő agyad mond. Amit más mond, az hülyeség, az nyomorék. Hát hadd tegyek egy megjegyzést: Mindenki nem lehet körülötted nyomorék.
2016. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/473 anonim ***** válasza:
48%

Gyerek vagy, nem érdekelsz..

Mondok valamit. A Konami lehúzta a rolót, ez annyit jelent, hogy felejtsd el a jó játékokat! Talán a Sony mutat még valamit, de nem hiszem, hogy sokra számíthatsz tőlük a jövőben..

2016. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/473 anonim ***** válasza:

Látom nem sikerült értelmezni, amiket eddig írtam :)

Mindegy is, 23 évesen gyerek vagyok neked, ám legyen. Már csak szakmai okokból is figyelemmel kísérem a játékvilágot, arról nem is beszélve, hogy szórakozásként is részese vagyok, de te biztos jobban értesz hozzá, mint én :)

Vitát nyerni nem fogok ellened, mert ahhoz képesnek kéne lenned a saját hangodon kívül mást is meghallani. Én végeztem.

2016. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/473 anonim ***** válasza:
48%
Én nem basztatni akarlak, félreérted. Nem azért mondok neked mindíg ellent, mert gicizni akarok.Azért, mert nem értek egyet.Egyszerűen csak más a véleményem, amit kimondok.Most bólogassak rá mindenre, amit te mondasz, vagy mi? :D :D
2016. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!