Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Core i5 6500-as...

Egy Intel Core i5 6500-as proci ki tud szolgálni egy gtx 1070-et?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 11:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/473 anonim ***** válasza:
48%

Én nem értelek téged.. Leszólod a predatort, mert drága, miközbe fél millióért raksz össze gépet játszani?

Amit te csinálsz, annak ugyan úgy nincs értelme, mind egy I5höz predatort venni, bár abban te is egyetértettél, hogy az alaplappal ki lehet használni.

2016. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/473 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg nem érted. Nem az a lényeg, hogy mennyit költesz rá. Az a lényeg, hogy azért a pénzért mit kapsz, és mit kaphatnál. Leszólom a Predatort, mert az a +13 ezer ráköltés egész biztos vagyok benne, hogy nem fizetődik ki számodra. Ellenben ha azt a pénzt mondjuk a processzorra fordítanád, kapnál egy fokkal erősebb CPU-t. Ugyanannyit költöttél, de a végeredmény jobb. EZ a lényeg.

Lehet jó gépet összerakni 150 ezerből, és lehet pocsék gépet összerakni 2 millióból. Nem az áron van a hangsúly, hanem az értéken.

2016. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/473 A kérdező kommentje:
A kérdésre a választ kértem!Nem hepajt kértem :DD
2016. aug. 25. 21:22
 34/473 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem raksz össze fél millióból egy csúcskategóriás gépet. Eleve egy csúcskategóriás tíz magos Intel kerül fél millióba, nem az egész gép..Az kb csak belépőszint a csúcskategória felé..
2016. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/473 anonim ***** válasza:
0%
..de nem tök mindegy? öt év múlva úgy is elévül :)
2016. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/473 anonim ***** válasza:
0%
Ezért mondom, ha én megvenném mindenből a legjobbat, az még 10év múlva is gép lenne, nem úgy, mind a tied.
2016. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/473 anonim ***** válasza:
Csúcskategóriás Gamer PC, megismétlem. Annak nem kell 10 magos processzor, lévén a játékok kettőnél is alig használnak többet. Látod, pont ez az a hiba, amibe belemennek a 2 milliós Jancsik. 10 magos proci fél misiért, csak épp semmivel nem fog jobban menni rajta a játék, mint egy 4 magos i7-en. Ilyenkor szolidan megkérdezzük tőlük, hogy mire kell a gép, és reménykedünk a lehetetlenben, hogy szerverparkot épít, vagy kutatásra használja, vagy hasonlóra :D
2016. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/473 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem hülyeség megvenni a drágábbat, sokan csinálják, csak pénz kérdése.
2016. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/473 anonim ***** válasza:
Egy 6. generációs i7 10 év múlva sem lesz egy elavult, lévén a processzorok rendkívül időtállóak. A konfigot nem véletlenül állítottam úgy össze, hogy 64GB-ig bővíthető legyen a RAM, és az alaplapból is igyekeztem egy megbízhatóbb, minőségibb darabot beszerezni. Az egyetlen, ami nem fog ebben a gépben sok-sok évet kibírni, az a videokártya, lévén azok kb 3 év alatt elavulnak. A többi köszöni szépen, ki fog bírni jópár évet :)
2016. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/473 anonim ***** válasza:
48%
Most lehet, hogy nem érsz el vele semmit, de eljön az az idő, mikor igen. Az biztos, hogy nem kell neki tíz év múlva sem új gépet összerakni, mert még tíz év mulva is verné a te gamer pcdet, viszont játékra tényleg felesleges, de aki játékra vesz gépet, annak nincsen pénze tíz magos Intelre.Nem tudom, honnan veszed, hogy azok játékra veszik.
2016. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!