Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik konfig működne jobban?

Melyik konfig működne jobban?

Figyelt kérdés

Két szinte teljesen azonos specifikációkkal rendelkező gép közül próbálok választani, de sehol nem találom a bennük lévő gpu -k adatait, csak megközelítőleg hasonlókat mindenhol.

1. i5-4460 3,4 GHz + Radeon HD8570A 2GB

2. i5-5200U 2,2/2,7 GHz + Geforce 820A 2 GB

Szeretnék tanácsot kérni akár egyéni tapasztalatok alapján, akár a sajátomnál nagyobb rálátás alapján, hogy melyik lenne jobb befektetés. Esetleg érdemesebb egy saját konfigot összerakni? Egyszer már megjártam azzal, hogy a cpu lehúzta a gép gpu által biztosított potenciálját...


2016. szept. 2. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Az első konfig pc a második laptop. A videokártya mindkettőnél gyenge, tehát játékra nem igazán alkalmas. Inkább írd le mit szeretnél mire és mennyid van rá.
2016. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahogy én tudom a 8xxx széria előre beépített vga-t takar, tehát az i5 4460-ban nem lehet benne.


egyébként az i5 4460 desktop, míg az i5 5200u laptop processzor.


a második működőképes, de gyenge

2016. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!