Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes olyan processzorhűtőt...

Érdemes olyan processzorhűtőt venni, amire 1 év garanciát adnak?

Figyelt kérdés

Érdemes ilyen processzorhűtőt venni? Félek hogy 1 év után elromlana, mert "ha egy évet adnak rá biztos ilyen a minősége is"...

A gyári processzorhűtő lecserélésén gondolkodom (gépvásárlás előtt állok).

Egy Core I5 (sima, nem tuningolható) Intel Skylake processzor lenne.

Bízomb enne hogy a zajszintje a nem gyárinak alacsonyabb, olyan 28 Db körülieket találok.



2016. szept. 3. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó márkát, típust veszel akkor szinte mindegy mennyi rá a garancia. Ha pedig valami olcsó gagyi néztél ki, annál lehet jobb a gyári hűtője... Intel hűtő általában nem hangos és átlag felhasználáshoz tökéletes.
2016. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gyári helyett ezt néztem ki:

Scythe Mugen 4 SCMG-4000 processzor hűtő

Cél átlagos felhasználás lenne, de az is, hogy lehetőleg minél csendesebb legyen, valamint minél hosszabb legyen az élettartam.

2016. szept. 3. 11:58
 3/6 A kérdező kommentje:

ehhez kellene:

Intel Core i5-6600 processzor

2016. szept. 3. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz hűtő, de drága és nem vagyok benne biztos hogy jó skylake procira
2016. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, 1151 socket nem volt odaírva, 1150 igen és valahol azt olvastam: ami 1150-re jó az 1151-re is, de nem tudom mennyire volt helytálló az információ.
2016. szept. 3. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan az a kettő.
2016. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!