Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret vegyek?

Milyen egeret vegyek?

Figyelt kérdés

Játékra kéne leginkább. Eddig egy 2000 forintos egeret használtam, ami sajna kezd tönkre menni. Amikkel szoktam játszani: cs:go, LoL.

Nem kellenek az extra gombok, illetve a világítás meg az ilyenek, mert ezektől inkább csak drágább lesz, és amúgy sem érdekelnek ezek a funkciók.


Ami lényeges, hogy vezetékes egeret szeretnék hosszú vezetékkel. ~ 3méter

Viszonylag legyen halk, ne nyikorogjon kattintásnál.


Lézeres vagy optikai... Nem tudom. Nem értek ehhez.


5000 ft-t szánnék rá, de többet is beleadok ha kell...



2016. szept. 8. 15:18
 1/7 A kérdező kommentje:
*Elég az 1.5 méter hosszú kábel!
2016. szept. 8. 15:29
 2/7 anonim ***** válasza:

1. normális lézeres egér egyrészt macerás (csak egérpadon mehet, minden koszra elmozdul, gyakran kell pucolni, stb), másfelől ami normális szenzorral van ellátva, az már kapásból 25, de inkább 30e+. Marad az optikai


2. ilyen kis árnál egy jobb minőségű irodai egérrel többre mész (pl logitech).


3. mi az a többet is beleadok? Mindig meg kell határozni egy plafont. Ez a többet beleadok akkor felmehet 20 ezerig? vagy csak 15 ezerig? esetleg +1 +2 ezerre gondoltál?

2016. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

legyen 7k a max akkor. Illetve:

[link]


Ez jónak tűnik. Ellen vélemény?

2016. szept. 8. 15:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy van egér padom, de por is van bőven.
2016. szept. 8. 15:35
 5/7 pinkpancser ***** válasza:
X7 az jó választás az "olcsók" közt! Én 750BH-t használok sok éve. Az évek alatt megkopott a vezeték külső szőtt borítása, de ez minden baja. A710-hez annyi a különbség, hogy ez 3600dpi.
2016. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért idehaza nemigen lehet jót kapni. eBayről igen, de az valamiért nálunk nemigen elterjedt:

[link]

[link]

2016. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a +
2016. szept. 8. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!