Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement a videokártyám?

Tönkrement a videokártyám?

Figyelt kérdés

Nem adja le a képet egy idő után,pedig két monitorral is próbáltam,ugyan az a helyzet.

Milyen kártyát ajánlottok 20-40 ezer között?úgy látszik cserélni kell,egyébként 2007 szériás volt nem csoda,hogy feladta.


2016. szept. 10. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt írtad volna le, hogy mik a tünetek, és főleg, hogy mik az előzmények !
2016. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És hogy milyen kártyáról van szó...
2016. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gt9500 ddr3 kártyáról van szó,tünetek már mondtam,megy hibátlanul a gép és olyan 10 perc után kikapcsol a képernyő(no signal)tuti a kártya a hibás de nem vagyok benne biztos ezért kérdeztem itt meg,ha van már ez az oldal
2016. szept. 10. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:

"tuti a kártya hibás de nem vagyok benne biztos"

Akkor most tuti, vagy sem? :D

AMúgy meg vedd ki, próbáld bele egy másik gépbe, és máris megtudod,a kártya hibás-e.

2016. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,át raktam egy másikba ugyan az probléma szerintem ez elég biztos
2016. szept. 10. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:

A kártyán lévő ventilátor milyen "állapotban" van? Feszítővassal még forgathatók a lapátok? :)

Az alatt a 10 perc alatt, amíg működik, érdemes lenne valami diagnosztikát intézni, első körben talán, hogy megfelelő-e a hűtés. Ha már kézben van, akkor szemrevételezéssel a kondik milyen állapotban vannak? A hengertől eltérőt, de még nem egészen oktaéder alakút kellene keresgélni.

2016. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lassan már 10 éves kártya,szóval nem érdemes vele foglalkozni,veszek jobbat ennyi az egész,de azért köszi a segítséget

Egyébként a ventilátor külön raktam rá már egy jó ideje :)

2016. szept. 10. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Sufnituning, így már elég gyanús a túlmelegedés.

G.

2016. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!